Dmitrijs Medvedevs
Dmitrijs Medvedevs
Foto. Ekaterina Shtukina, Sputnik, Kremlin Pool Photo via AP

“Baidens nolēmis skaisti aiziet no dzīves, paņemot sev līdzi ievērojamu daļu cilvēces.” Medvedevs biedē ar Trešo pasaules karu 126

Pievieno LA.LV

Krievija jau piedraudējusi ar Trešo pasaules karu pēc tam, kad ASV prezidents Džo Baidens devis Ukrainai atļauju izmantot tāla darbības rādiusa raķetes pa militārajiem objektiem Krievijā.

Kokteilis
Jo vecāki kļūstam, jo skaidrāk to saprotam: 9 lietas, par kurām pēc 60 vairs nav vērts uztraukties
Veselam
Ne tikai auzu pārslās: ārsti nosauc TOP 10 produktus ar augstu magnija saturu
Lukašenko “paslīdējusi” mēle: runa ir par specvienībām, kas izvietotas uz robežas
Lasīt citas ziņas

Propagandists un Krievijas Drošības padomes priekšsēdētāja vietnieks Dmitrijs Medvedevs savā apokaliptiskajā stilā paziņojis, ka Rietumu raķešu triecieni dziļi Krievijas iekšienē tiks kvalificēti kā NATO valstu uzbrukums Krievijai. Ņemot to vērā, Maskavai esot visas tiesības veikt pretpasākumus.

“Notiekošajam var būt ļoti nopietnas sekas,” rakstīja Medvedevs.
CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš norādīja, ka notikušajā būs vainojams tieši  Baidens, kurš, iespējams, nolēmis “skaisti aiziet no dzīves, paņemot sev līdzi ievērojamu daļu cilvēces”.

Medvedevs šos draudus publicējis savā “Telegram” kanālā.

Iepriekš Kremļa runas vīrs Dmitrijs Peskovs paziņoja, ka Rietumu raķešu izmantošana pret Krieviju  Maskavai varētu likt ķerties pie kodolieroču izmantošanas. 

Tas izriet no Krievijas atjauninātās kodolieroču doktrīnas.

Tā paredz, ka kodolieročus iespējams izmantot arī pret jebkuru valsti, kam nav kodolieroču, ja tās “agresiju” pret Krieviju vai tās sabiedrotajiem atbalsta kāda kodolvalsts.

Krievijas diktators Vladimirs Putins dekrētu parakstījis neilgi pēc tam, kad ASV atļāva Ukrainai izmantot tās piegādātos tāla darbības rādiusa ieročus triecieniem dziļi Krievijas iekšienē.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.