foto: LETA

Begovs: Šķiet, ka esmu adaptējies KHL līmenī 1

Pievieno LA.LV

“Sajūtas pirms izslēgšanas spēlēm ir ļoti pozitīvas,” atzīst jaunais Rīgas “Dinamo” uzbrucējs Rustams Begovs.

Lietas, ko ārvalstu tūristi apbrīno Latvijā – mēs paši pie tām jau esam pieraduši
Kokteilis
Paši izdarīs, atrisinās un tiks galā: nosauktas zodiaka zīmes, kas nelūdz palīdzību pat tad, kad tā nepieciešama
Kokteilis
“Mani satrauc nostāšanās tumsas pusē” – Raimonda Paula mazmeitas pārdomas par valodām Latvijā uzkurina emocijas
Lasīt citas ziņas

Viņš ir viens no sezonas lielākajiem pārsteigumiem. Nevienā jauniešu/junioru izlasē pasaules čempionātos 20 gadus vecais uzbrucējs nav spēlējis, pirms sezonas arī nebija treneru favorītu vidū, tomēr doto iespēju izmantoja, nostiprinājās sastāvā un 28 spēlēs sakrāja četrus punktus (2+2) un pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Begovs sarunā ar “LA” atzina, ka izslēgšanas spēļu pirmo kārtu pret Doņeckas “Donbass” gaida pacilātā noskaņojumā:

CITI ŠOBRĪD LASA

“Pēdējais mačs pret viņiem nebija nekāds ģenerālmēģinājums. Spēlējām kā vienmēr, gribējām uzvarēt. Nezinu, varbūt viņi arī spēlēja kādas paslēpes, bet mēs to nedarījām. Uzvara bija svarīga, lai iegūtu mājas spēļu priekšrocības. Labāk būtu sākt sēriju mājās, taču ir tā, kā ir. Sajūtas ir ļoti pozitīvas. Galvenais būs cīņa – kurš smagāk strādās, tas arī uzvarēs. Domāju, ka esmu gatavs play off hokejam, bet tad jau redzēs, kā ies. Treneri no manis prasa to pašu, ko no visiem. Pašam šķiet, ka esmu adaptējies KHL līmenim – lēnām, lēnām iet uz priekšu. Kas jāuzlabo? Gribētos vairāk golus iemest, jātrenē metiens, lai vairāk iesistu.”

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.