Beļavskis: Uzbrukums patika, bet sniegums aizsardzībā ir jāuzlabo. Prognozē rezultātu spēlei ar Čehiju! 1

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Aleksandrs Beļavskis pēc piedzīvotā zaudējuma pasaules čempionāta pirmajā spēlē pret Kanādu (1:6) atzina, ka komandas sniegums uzbrukumā viņam esot paticis, taču aizsardzībā gan bijušas nepilnības, kuras pretinieki meistarīgi izmantoja.

Ja tavas mājas numurā ir kāds no šiem 3 skaitļiem, tev ir potenciāls sasniegt visu, ko sirds kāro
Cilvēkstāsts
“Man draudēja publiski, ka mani izkropļos” – saimniecības “Jaunapšenieki” saimniece Agnese par nievām un ļaunumu, ar ko sastopas ikdienā 58
TESTS prātvēderiem: ja zini atbildes uz vismaz 8 jautājumiem, tev ir pārsteidzoši attīstīts intelekts

Aleksandrs Beļavskis: “Noskaņojām puišus nopietnai spēlei, ģērbtuvē bija jūtams, ka viņi ir gatavi cīņai. Sākām labi, patika mūsu darbības, bija iespējas gūt vārtus. Vēlāk kļuvām drosmīgāki, taču pazaudējām uzmanību aizsardzībā un kanādieši to lieliski izmantoja. Grūti vainot Ervīnu ielaistajos vārtos. Otrajā periodā Kanāda turpināja presingu, netikām ar to galā. Trešajā periodā pamainījām taktiku, sniegums uzlabojās. Man ļoti patika, ka otrajā pārtraukumā runājām iet un uzvarēt trešo periodu, gandrīz arī sanāca. Ieguvām noteiktu pieredzi pirms nākamajām spēlēm. Pirmajos mačos darbosimies kā otrais numurs, šobrīd ir jāuzlabo sniegums aizsardzībā. Uzbrukums man principā patika.”

Latvijas izlases uzbrucējs Andris Džeriņš: “Kanādieši ir meistarīgāki, grieza karuseļus, taču mums aizsardzībā jādara labāks darbs, nedrīkst pazaudēt pozīcijas. Viņiem vārti nāca mazliet par vieglu, nelikām pastrādāt. Spēles otrajā daļā savā zonā sākām spēlēt labāk, mazāk skrējām un nedevām viņiem viegli tikt pie momentiem. Kanādas hokejisti tādi paši cilvēki vien ir, re kur stāv blakuss – vai tad citādāk izskatās? Nevajag ieciklēties uz to, ka spēlē NHL, jo tāpat kā ikviens reizēm pieļauj kļūdas. Ir pārāk maz laika, lai pārdzīvotu – rīt atkal jauna spēle. Protams, pēc 1:6 neviens nebūs priecīgs, taču domāju, ka paliksim vienoti un iesim uz priekšu. Uzbrukumā kaut ko izveidojām, bija momenti, taču iemetām vienu golu – tas tomēr ir svarīgākais rādītājs.”