Attēlam ilustratīva nozīme
Attēlam ilustratīva nozīme
Foto: Edijs Pālens/LETA

Bīstams koks Jēkabpilī, nolūzuši koki uz automašīnām Rīgā: VUGD steidz likvidēt vēja postījumus 0

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 30. jūnija plkst. 6.30 līdz 1.jūlija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 107 izsaukumus – 17 uz ugunsgrēku dzēšanu, 67 uz glābšanas darbiem, bet 23 izsaukumi bija maldinājumi.

Reklāma
Reklāma
“Dzīvā Nostradama” baisā prognoze par III pasaules karu: Šobrīd notiekošais ir tikai starpbrīdis!
Veselam
Asinsspiediens atkal uzkāpis? Noteikti apēdi kādu no šiem 9 produktiem – no tiem noteikti jāizvairās
Kokteilis
Nauda nāk! 3 zodiaka zīmes, kurām jūlijs būs šī gada finansiāli visienesīgākais mēnesis
Lasīt citas ziņas

Šonakt plkst. 00.50 saņemts izsaukums uz Raiņa ielu Ludzā, kur divstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva dzīvoklī pie dūmvada dega siena 10 m 2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās viens cilvēks, bet vēl vienu evakuēja ugunsdzēsēji glābēji. Plkst. 3.08 ugunsgrēks likvidēts.

Arī aizvadītajā diennaktī saņemts 51 izsaukums uz vēja radīto postījumu seku likvidēšanu. Visos gadījumos palīdzība bija nepieciešama sazāģēt nolūzušus kokus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Četros gadījumos Rīgā – Mores ielā, Tvaikoņu ielā, Ozolu ielā un Kastrānes ielā koki bija nolūzuši uz vieglajām automašīnām, bet Olaines novada Jāņupē uz saimniecības ēkas. Lāčplēša ielā Jēkabpilī koks draudēja nokrist uz dzīvojamās mājas. Ugunsdzēsēji glābēji no mājas evakuēja divus cilvēkus, no pagalma tika evakuētas divas automašīnas un tad koks apzāģēts, lai novērstu bīstamību. Pārējos gadījumos koki bija nolūzuši uz ceļa braucamās daļas vai gājēju ietves.

Visvairāk izsaukumu saņemti Rīgā un pierīgā – 33, Zemgalē tika saņemti seši izsaukumi, Latgalē septiņi, bet Vidzemē divi.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, koks, apgaismes lampa, sodrēji ēkas dūmvadā, sausā zāle, siena un sadzīves mantas, durvju pakāpiens, vieglā automašīna, balkons un logs, koka celms, sadzīves mantas un piededzis ēdiens.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.