Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto-LETA/AFP

Brālītis Miks un māsiņas Emma un Emia: Vidzemes slimnīcā piedzimuši trīnīši 24

Pievieno LA.LV

Naktī uz 29.martu Vidzemes slimnīcā pasaulē nākuši trīnīši – brālītis Miks un māsiņas Emma un Emia, informēja Vidzemes slimnīcas pārstāve Jolanta Vaido.

Veselam
Vairogdziedzera problēmas vispirms parādās sejā: neignorējiet šos simptomus 1
Lietas, ko nekādā gadījumā nevajag ņemt līdzi uz kapiem – raugies, lai to nav arī somiņā vai makā!
“Putins Madonā?” Cilvēki nespēj noticēt savām acīm, ieraugot ko ļoti mulsinošu pirms Līgo svētkiem
Lasīt citas ziņas

Pēdējo reizi trīnīši Vidzemes slimnīcā dzimuši 2016.gadā.

Mazo brālīti un māsiņas mājās jau gaida divgadīgais Toms.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Sākotnēji bija šoks, kad uzzinājām, ka gaidām trīnīšus, bet pēc tam jau viss sakārtojās,” stāsta jaundzimušo mamma. “Kā būs, to redzēsim tikai tad, kad būsim mājās.”

Slimnīcas ārstnieciskā direktore, neonatoloģe Inga Ozoliņa, kura bija klāt bērnu dzimšanas brīdī, informēja, ka bērniņi jūtas labi, saņem visu nepieciešamo aprūpi, izmeklējumus un pēc svētkiem, ārstniecības procesam noritot kā paredzēts, varēs doties mājās.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.