Tims Kolijs
Tims Kolijs
Foto – Timurs Subhankulovs

V. Bērziņš: – Līdz 7. jūnijam cilvēkiem jāreģistrējas balsošanai. Tagad sākusies kampaņa, lai referenduma balsojumā iesaistītu jaunus cilvēkus, kuri iepriekš bijuši mazaktīvi… 6


– Piedalīties referendumā var, sākot no 18 gadu vecuma, – tie ir tādi paši noteikumi kā parlamenta vēlēšanās. Sabiedriskās domas aptaujas Britānijā liecina, ka starp visām vecuma grupām jaunākie balsstiesīgie pilsoņi lielākoties iestājas par mūsu valsts palikšanu ES, tikai vecāko sabiedrības locekļu vairākums iestājas par izstāšanos.

Reklāma
Reklāma
Krievijas diktators Putins ir gatavs veikt nelielu militāru operāciju pret kādu no Baltijas valstīm
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 68
10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem
Lasīt citas ziņas

– Ja Britānijā cilvēki nobalsos par izstāšanos, tad var tikt atvērta Pandoras lāde – ko darīs Skotija un arī Ziemeļīrija, kur šobrīd ir relatīvs miers, bet tas viss var mainīties…

– Skotijas valdībā pie varas ir Skotijas nacionālistu partija, kura uzsvērusi, ka Britānijas izstāšanās gadījums būs precedents rīkot otru referendumu par Skotijas atdalīšanos no Apvienotās Karalistes.

CITI ŠOBRĪD LASA

– Daudzi no migrantiem Britānijā aktīvi strādā, dod pienesumu ES budžetam. Tomēr, ja ES ierodas patvēruma meklētāji ar vēl desmit cilvēkiem, kuri nav darbspējīgā vecumā, viņus var uztvert kā slogu…

– Akadēmiskie pētījumi liecina, ka migranti no ES valstīm un citām valstīm ir darbarūķi un viņi nodokļos nomaksā vairāk nekā viņi saņem no Apvienotās Karalistes veselības aprūpes un izglītība sistēmas. Ir daudz liecību, ka migranti ekonomiski dod pozitīvu pienesumu mūsu ekonomikai.

– Tomēr vidusmēra britu pilsonis var nebūt pārliecināts par šiem jūsu pieminētajiem faktiem…

– Britānijā ir dažādas etniskās un reliģiskās kopienas. Mums ir liels skaits imigrantu no Indijas, Pakistānas un citām bijušajām britu kolonijām, kā arī no citurienes pasaulē. Mūsu izaicinājums ir integrēt šīs kopienas britu sabiedrībā. Pašvaldības mēģina strādāt, lai šīs kopienas integrētu, piemēram, Londonas pašvaldības ideja ir veidot saites starp kopienām, bet nepieļaut situāciju, ka viena partija pārstāv kādu konkrētu etnisko vai reliģisko grupu. Vienā no Londonas rajoniem karalienes dzimšanas dienas svinību laikā pie viena galda bija sastopamas dažādas etniskās un reliģiskās kopienas – labāk tām būt kopā nekā būt šķirtām.
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.