Oļegs Burovs.
Oļegs Burovs.
Foto: Zane Bitere/LETA

Burovs: Krievi nesauc viņus par ukraiņiem, bet par nacistiem, šķiet, ka vadoņi paši sāk tai propagandai ticēt 0

“Dzīvē nekas nav melns un balts, labs un slikts. Par kļūdām politikā no ASV, no Ukrainas puses mēs varējām runāt līdz 24. februārim, pēc šī datuma šeit sadalās vai mēs esam par vai pret. Nekādu vidusceļu nav,” TV24 raidījumā “Preses klubs” viedokli izsaka Oļegs Burovs, Rīgas Domes deputāts, bijušais Rīgas mērs (GKR).

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Lasīt citas ziņas

Ir gan valstis, kas cenšas būt neitrālas, viņš dzirdējis medijos, ka daudzas oligarhu jahtas šobrīd atrodas Apvienotajos Arābu Emirātos. “Ļoti žēl!”

Burovs arī stāsta, ka kādreiz uzskatījis Krievijas Federācijas Ārlietu ministriju Sergeju Lavrovu kā nopietnu diplomātu, profesionāli, bet šobrīd domas pilnīgi mainījušās.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Tas viss ir feiks, kā viņi visu pozicionē, līst gan krievu, gan ukraiņu asinis un tā noskaņot vienu tautu pret otru tautu var tikai ukraiņus saucot par nacistiem. Krievu tautai un krieviem ne tikai Krievijā, bet arī Latvijā un citur, vārds nacisti, ņemot vērā, cik cilvēku gāja bojā 2. pasaules karā, rada naidu. Krievi ukraiņus nesauc par ukraiņiem, viņi viņus sauc par nacistiem, narkomāniem,” bijušais Rīgas mērs atklāj.

Viņš atgādina, ka Putins jau 2014. gadā publiski pateica, ka, ja gribētu karu, viņi ieņemtu Ukrainu trīs dienu laikā, nesanāca, jo pretī nav nekādu nacistu un narkomānu. “Viņi izveidoja šo propagandu savu iedzīvotāju dēļ, sauc ukraiņus par nacistiem un narkomāniem, ja ir ziņas par bojāgājušajiem, tad vaino ukraiņus, bet man šķiet, ka kaut kādā brīdī tie paši valsts vadītāji sāk tam ticēt!” viņš uzskata.

SAISTĪTIE RAKSTI