“Aerodium” vēja tunelis Kijivā
“Aerodium” vēja tunelis Kijivā
Foto: Publicitātes foto

“Cilvēki Latvijā bieži vien domā, ka kara dēļ Ukrainā viss ir apstājies, bet tā nav tiesa!” Latvijas uzņēmums Aerodium atklāj vēja tuneli Kijivā 46

29. aprīlī Kijivā durvis vaļā vērs jauns Latvijas uzņēmuma Aerodium Technologies vēja tunelis. Par spīti kara stāvoklim un saspringtai situācijai sabiedrībā, Aerodium tic Ukrainas uzvarai un vēlas atbalstīt Ukrainas ekonomiku un sniegt cilvēkiem jaunas izklaides iespējas. Vēja tunelis ir daļa no 2022.gadā atklātā T/C Respublika, kas ar 300 000 m2 lielu tirdzniecības platību ierindojas lielāko Eiropas tirdzniecības centru topa ceturtajā vietā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 16
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 34
Kokteilis
6 lietas, pēc kurām vīrieši klusībā alkst gultā, bet nevēlas to atzīt
Lasīt citas ziņas

Starp atklāšanas pasākuma viesiem ir aicināti dažādi sabiedrībā pazīstami cilvēki, tostarp Kijivas mērs Vitālijs Kļičko, Oleksijs Arestovičs, Ukrainas televīzijas raidījumu vadītājs, pasaules apceļotājs Dmitrijs Komarovs un citi. Pasākumu vadīs populārais raidījumu vadītājs Timurs Mirošņičenko.

Atklāšanas pasākumā savu meistarību demonstrēs lidotāji no Ukrainas, Latvijas, Lielbritānijas un Polijas. Pasākuma laikā īpaši tiks uzsvērts, ka vēja tunelis ir Latvijā ražots produkts, un tiks akcentēta arī draudzība un sadarbība starp Latvijas un Ukrainas tautām. Kopējais atklāšanas pasākuma budžets pārsniedz 100 000 EUR. Reklāmas kampaņa jau ir uzsākta lielformāta ekrānos visā pilsētā, sociālajos tīklos, radio, un arī Kijivas metro.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aerodium Technologies valdes priekšsēdētājs Ivars Beitāns skaidro: “Cilvēki Latvijā bieži vien domā, ka kara dēļ Ukrainā viss ir apstājies, ka izklaides pasākumi šobrīd ir nevietā. Bet tā nav tiesa, jo Ukrainas partneri bija iniciatori šī projekta atvēršanai tieši šobrīd. Tam ir vairāki iemesli:

– Cilvēki ir noguruši no negācijas un viņiem ir nepieciešama iespēja atslābināties un izjust arī pozitīvas emocijas;
– Bērni aug arī kara laikā un viņu bērnību jāmēģina padarīt laimīgu arī šajos apstākļos;
– Jebkura komercdarbība ar nodokļiem pilda Ukrainas valsts kasi un tādā veidā palīdz kaldināt uzvaru;
– Jebkurš uzņēmums ienākot Ukrainā šajos apstākļos demonstrē ticību uzvarai un iedrošina arī citus investorus rīkoties līdzīgi!”

Jaunais vēja tunelis ir modernākais visā Eiropā. Tā radīšanā pielietotas patentētas tehnoloģijas, kas padara lidošanu īpaši komfortablu un drošu. Ar 16 metrus augstu lidošanas zonu, no kuras 11 metri ir veidoti no 34 mm bieza, īpaši caurspīdīga stikla, šis vēja tunelis ir piemērots gan iesācējiem, gan profesionāļiem. Industrijas pazinēji šo vēja tuneli jau nodēvējuši par skaistāko pasaulē.

Iespaidīgā iekārta atrodas pašā tirdzniecības centra vidū. To ieskauj botāniskais dārzs, iekštelpu atrakciju parks un daudzi restorāni. Jau pašlaik, notiekot instruktoru apmācībai, tunelis piesaista lielu uzmanību.

Ar vēja tuneļa atvēršanu Aerodium turpina aktīvu atbalstu Ukrainai. Jau pirmajās kara dienās 2022. gada 28. februārī Aerodium ziedoja 10 tūkstošus eiro Ukrainas armijai. Aerodium vides reklāmas plakāts tika pārveidots par Latvijā pirmo Ukrainas atbalsta plakātu. Drīz pēc tam, ziedošanas akcijā kopā ar Sigulda Adventures, tika savākta nauda un sakomplektēts konteiners ar pārtiku – tobrīd visnepieciešamāko Severodoneckas aizstāvjiem un bērnu aprūpes centram.

Aerodium Ukrainas franšīze darbosies arī ar labdarības misiju, un visa peļņa no suvenīru tirdzniecības tiks novirzīta Ukrainas bērnu atbalstam, kuri kara rezultātā palikuši bez vecākiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.