Foto: Zane Bitere/LETA

Cimdars ārstiem, iespējams, uzrādījis viltotu Covid-19 sertifikātu, vēsta TV3 14

Šonedēļ mūžībā aizgājušais bijušais Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Arnis Cimdars, iespējams, mediķiem varētu būt uzrādījis viltotu vakcinācijas pret Covid-19 sertifikātu, šovakar vēsta TV3 ziņas.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties
TV24
Ķīna paziņo, ka kopā ar Krieviju ir gatava aizstāvēt “taisnīgumu” pasaulē. Vai Ķīna nostāsies uz frontes līnijas?
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 3
Lasīt citas ziņas

TV3 vēsta, ka mediķi plāno vērsties tiesībsargājošajās institūcijās par kāda it kā pret Covid-19 vakcinēta pacienta nāvi, jo, viņuprāt, mirušais patiesībā neesot bijis vakcinēts. Tikmēr TV3 rīcībā esošā informācija liecina, ka viltotā sertifikāta uzrādītājs, iespējams, esot bijis Cimdars.

Turklāt, iespējams, viltotu vakcinācijas pret Covid-19 sertifikātu medicīnas iestādē uzrādījis Cimdara ģimenes loceklis, kurš patlaban slimnīcā cīnās par savu dzīvību, vēsta TV3.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau vēstīts, ka trešdienas pēcpusdienā 59 gadu vecumā mūžībā devies bijušais Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētājs Arnis Cimdars, vēsta Latvijas televīzija (LTV).

Pēc LTV rīcībā esošās informācijas viņš miris pēc inficēšanās ar Covid-19. Cimdars šovasar bija starp partijas “Latvija pirmajā vietā ” dibinātājiem, un tāpat kā viņa pārstāvētā partija iestājās pret obligāto vakcināciju.

LETA arhīvs liecina, ka Cimdars dzimis 1962.gada 8.jūnijā Jelgavā.

Cimdars laikā no 1985.-1990.gadam bija Lauksaimniecības akadēmijas administratīvi saimnieciskās daļas galvenais enerģētiķis. Pēcāk strādājis par Lauksaimniecības akadēmijas prorektora vietnieku kadru un kopmītņu jautājumos.

Laikā no 1990.-1993.gadam Cimdars bija Jelgavas pilsētas deputātu padomes Dzīvokļu un nekustāmā īpašuma uzskaites nodaļas vadītājs, Privatizācijas komisijas loceklis, Denacionalizācijas komisijas loceklis.

90.gados Cimdars bija Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas konsultants un Rīgas domes Komunālā departamenta Dzīvokļu pārvaldes priekšnieka vietnieks.

1997.gadā sācis pildīt Centrālās vēlēšanu komisijas locekļa pienākumus un šajā pašā gadā ievēlēts par CVK priekšsēdētāju. Šajā amatā Cimdars sabija līdz 2019.gadam, kad amatu atstāja pēc Saeimas balsojuma.

Cimdars 1995.gadā iestājies partijā “Saimnieks”, vēlāk kļuvis par Demokrātiskās partijas “Saimnieks” biedru, bet 1998.gadā apturējis savu darbību partijā.

Reklāma
Reklāma

Cimdars šogad pievienojās Aināra Šlesera veidotajai partijai “Latvija pirmajā vietā” un kļuva par partijas ģenerālsekretāru.

Papildināts: Pēc Medija pieprasījuma Valsts policijai veikt izmeklēšanu apstākļu noskaidrošanai, minētā informācija neapstiprinājās ar Valsts Policijas 2021. gada 6.decembra izdotu lēmumu un tika konstatēts, ka viltota sertifikāta A.Cimdaram nebija. Medijs ir atvainojies A.Cimdara ģimenei par publiskotu neoficiālā avota sniegtu informāciju.

SAISTĪTIE RAKSTI