Itālijas dienvidi, kur piestāj nelegālo imigrantu laivas.. “Es tur biju, tas izmaina skatu uz dzīvi!” 84

Man ir personīgs stāsts – man ir tas gods Starptautiskajā SOS bērnu ciematu padomē strādāt, tas ir pār visām 130 valstīm. Itāļu kolēģi faktiski piespieda aizbraukt uz Dienviditāliju, pašu, pašu apakšu, kur pienāk bēgļu laivas un kur ir bēgļu nometnes. Tā savu komentāru par nelegālo imigrāciju TV24 raidījumā “Preses klubs” iesāk Kārlis Danēvičs, SEB bankas valdes loceklis un risku direktors.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo!
RAKSTA REDAKTORS
Ineses Supes cīņa turpinās: “Kad iznācu no ķirurga kabineta, es apraudājos, jo man gribējās iznākt kā uzvarētājai, bet tā pagaidām nesanāk”
Vai zināji, ka šie ieradumi veicina mūsos skumjas un nomāktu garastāvokli?
Lasīt citas ziņas

“Biju tur pirms diviem mēnešiem. Tas izmainīja skatu uz dzīvi.. – tad, kad tu redzi izskalotas bērnu kurpītes, kuras izskalotas pludmalē pēc bēgļu laivu nogrimšanas, tad, kad tu redzi, kā tas izskatās un ar ko itāļi mēģina tikt galā, kad redzi to bezcerību..” tā uz vietas redzēto apraksta Danēvičs.

Viņš arī pastāsta stāstu no personīgās pieredzes, kur, pa ielu ar policistiem kopā ejot, vienalga nelegālie imigranti uzdrošinās tāpat nāk klāt un piedāvā narkotikas nopirkt, tad “tu redzi to patieso nabadzību un bezcerību, tad tu saproti, ka tajā Eiropas daļā milzīgu empātiju par mūsu problēmām mēs nevaram iegūt, jo mums nav nekādu empātiju un sapratnes par viņu problēmām.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš akcentē, ka nav nekontrolētas migrācijas piekritējs, bet šī ir reāla problēma. “Viņi neaizies nekur projām. Domāšana, ka ar šo nevajag solidarizēties, tas kā reiz var tieši veicināt Eiropas izjukšanu. Mums nav empātiju pret viņiem, viņiem nebūs empātiju pret mums mūsu grūtajā grūtā stundā.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.