Horoskopi un mistika
Horoskopi

Daudziem tieši šai mēnesī “katliņš būs pilns”! Horoskopi no 23. janvāra līdz 5. februārim2

Foto: Unsplash

Autore: Kristīne Akmentiņa

Auns

Janvāra otru pusi aizņems domas un situācijas par un ap ģimeni un draugiem. Neaizmirsti par laipnību, komplimentiem vai vienkārši sirsnīgiem vārdiem – tie labos jebkuru situāciju. Atgādinājums šim mēnesim – sadali savu enerģiju vienmērīgi. Tātad saraksts pa punktiem un mēreni dozēta enerģija visam, lai neizplūstu haosa stāvoklī. Un ātri vien viss sakārtosies.

Vērsis

Mēneša otra puse var nest skaidrību par hobijiem vai vaļaspriekiem, tas var burtiski iekrist tev rokās, piemēram, kāda drauga vai paziņas ieteikts pasākums. Un, ja arī sākums nebija daudzsološs, iesaistoties sapratīsi, ka tevi saista un aizrauj jaunā nodarbe. Attiecībās esošos piemeklēs jauns sajūtu vilnis, ieraudzīsi partneri citām acīm, savukārt brīvie var satikt kādu nozīmīgu cilvēku un pat ar iespējamību uzsākt nopietnas attiecības.

Dvīņi

Mēneša sākumā nebija izdevies sakārtot finanšu jomu, tāpēc daži uzdrīkstēsies apdomāt darba maiņas jautājumu. Ieteikums būtu uz karstām oglēm nereaģēt, bet vēl pagaidīt. Savukārt stresu vai liekās emocijas iztērēt fiziskajās aktivitātēs, piemēram, sporta zālē. Aktualizēsies jautājums par kopējām interesēm vai uzskatiem ar partneri, šīs sarunas var satuvināt vēl ciešāk attiecībās vai tieši pretēji.

Vēzis

Emocionalitāte būs manāmi augsta. Arī ego liks par sevi manīt – viss tiks vērtēts caur savu prizmu, caur sev gūstamu labumu. Centies nepāršaut pār strīpu tur, kur atpakaļceļu pie otra cilvēka būs grūtāk izveidot. Vēža noslēgtība lieti noderētu, taču daudziem tieši šai mēnesī “katliņš būs pilns”. Lai sevi nomierinātu, lieliskas būs ūdens procedūras – gan labsajūta sev, gan tiksiet galā ar emocijām.

Lauva

Pirmās nedēļas pagāja strauji, bet nu Lauvas varēs atvilkt elpu. Kādam varbūt pat tiks piešķirta piespiedu atpūta. Mēneša beigās jāseko līdzi savai komunikācijas prasmei – gribēsies par visām varītēm būt pareizākajam, precīzākajam: pēdējais vārds aiz Lauvas. Der padomāt, kur tas tiešām ir vietā un pamatoti, bet kur tā ir egoistiska vēlme pašapliecināties.

Jaunava

Iespējami daudz un dažādi saviesīgi pasākumi un gribēsies apmeklēt tos visus. Tomēr pasākumiem ir jānes arī pievienotā vērtība – prieks, labsajūta, harmonija. Attiecībās ar līdzcilvēkiem var gadīties kādam sniegt palīdzīgu roku, būt noderīgam. Un šoreiz “paldies” ļoti sildīs sirdi. Attiecībās ar partneri arī iespīdēs pozitīvs saules stariņš – sapratne un harmonija. Būs sajūta, ka kopā spēsiet paveikt visu.

Svari

Svariem nāksies cīnīsies ar savu neizlēmību, ko labāk darīt. Ja būs vairāk kā divas izvēles, tad Svari to izjutīs kā zobu sāpes. Talkā nāks rūpīga izvērtēšana. Mīlestības jomā viss mierīgi, arī satraukuma nekāda ne aizņemtajiem, ne brīvajiem. Svari šajā jomā turēsies gan emocionālā, gan psiholoģiskā līdzsvarā. Un savu lieko enerģiju izpaudīs sporta aktivitātēs. Padoms: ņem līdzi draugu vai paziņu vai piedalies komandu sportā.

Skorpions

Janvāra otra puse atnesīs līdzsvaru un mieru. Gribēsies vairāk laika pavadīt vientulībā ar savām domām un sajūtām. To varētu nesaprast tavi līdzcilvēki. Taču tas ir tikai uz laiku. Mēneša nogalē neaizmirsti par savu ģimeni, citādi tas var izraisīt kādu nevajadzīgu konfliktu. Ja tomēr no tā neizdosies izbēgt, Skorpioni ieslīgs darba pienākumos, kur var tikt pieņemti arī ļoti nepopulāri lēmumi.

Strēlnieks

Strēlniekiem dzīve var likt pieņemt kādus nopietnus lēmumus. Tas var skart darba vai karjeras izaugsmes jomu. Labākais laiks šogad, kad to darīt, taču noteikti jāpieņem tikai uz izaugsmi vedoši lēmumi. Citādi optimisms var pārvērsties depresijā. Mēneša otrā puse būs manāmi mierīgāka pasākumu vai izklaižu jomā. Reizēm arī Strēlnieka enerģiju vajag pataupīt vai papildināt.

Mežāzis

Mežāži otro mēneša pusi gribēs pavadīt gada lielo mērķu nostiprināšanai vai precizēšanai. Gan pieprasīs citiem, gan paši pret sevi būs ļoti disciplinēti un punktuāli. Pavēro, vai kādā brīdī nepaliek par traku.Brīvajā laikā Mežāži būs vilinoši līdzcilvēkiem, draugiem. Patīkama un pievilcīga aura jūs pavadīs visu otro mēneša pusi. Daudz tikšanos ar jauniem cilvēkiem, iespaidu un emociju.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Piedzīvojumi un sajūtu meklējumi – to visu Ūdensvīri zīmēs ja ne realitātē, tad vismaz savā prātā. Jaunas iepazīšanās būs kā aizņemtajiem, tā brīvajiem. Tiks pārbaudīta lojalitāte pret partneri, kā arī brīvo Ūdensvīru patiesās vēlmes. Darba, karjeras jautājumos jutīsies kā iespiests stūrī – liksies, ka mērķu nav, ambīciju arī, un vispār nav saprotams, kāpēc dari to, ko dari. Nepieciešams paskatīties uz sevi no malas. Atbildes atnāks.

Zivis

Janvāra beigas Zivīm nesīs mieru, taču ne visas to gribēs pieņemt. Daži dumpinieki gribēs nostāties pret kopējo enerģiju, kas var draudēt ar kāda nepareiza lēmuma pieņemšanu. Ģimenes locekļi un līdzcilvēki vēlēsies gūt pozitīvus iespaidus kopējos pasākumos un sarunās. Cilvēki jutīs pozitīvo enerģiju, kas apņems Zivju zīmes pārstāvjus mēneša otrajā pusē, un pielips kā dadzīši ar vēlmi pašiem arī kļūt par pozitīviem saulesstariņiem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
"V
"Mājas Viesis"
Horoskopi un mistika
Kad iepirkties, griezt matus un dedzināt čekus: Zivs laika padomi
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Veiksme naudas jautājumos būs atkarīga tikai un vienīgi no tevis paša! Horoskopi 25.februārim
4 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 24. februāra līdz 1.martam
4 dienas

Lasītākie raksti

LE
LETA
Pasaulē
Tramps uzdevis Pompeo parakstīt vienošanos ar talibiem
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atcelti “Novatours” čārterreisi no Rīgas uz Bergamo pilsētu Itālijā
9 stundas
LL
LETA, LA.lv
Sports
Gulbis Po pilsētā tiek līdz pusfinālam
8 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Parīzē pēc protestētāju izraisīta ugunsgrēka evakuē Lionas staciju
7 stundas
AL
Agris Liepiņš
Latvijā
Agris Liepiņš: Ja mēģinām izmest pa durvīm, vīriešu diena ieraušas pa logu! 2
8 stundas