Foto: SHUTTERSTOCK

Bijušais ASV izlūkdienesta ierēdnis: NLO ir nogalinājuši cilvēkus, taču ASV valdība darīs visu, lai noslēpums netiktu atklāts 75

Jau ziņojām, ka bijušais izlūkdienesta ierēdnis Deivids Grušs, kurš vadīja neizskaidrojamo, anomālo parādību analīzi ASV Aizsardzības departamenta aģentūrā, ir apgalvojis, ka ASV rīcībā ir transportlīdzekļi, kas nepieder cilvēkiem. Informācija par šiem transportlīdzekļiem Kongresam tiek nelikumīgi slēpta, Grušs pastāstījis izdevumam “Debrief”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Bez smiekliem neiztikt! Prezidentu šodien uzjautrinājis kāds jaunietis, kurš viņu nosaucis neparastā vārdā
Krievijai negaidīts sitiens zem jostasvietas – laikapstākļi var satracināt tautu 85
TV24
“Notiek cepšanās visaugstākajā temperatūrā.” Slaidiņš par to, ka Kremlis kritis histērijā un draud ar triecieniem
Lasīt citas ziņas

Turklāt tagad viņš sniedzis jaunus komentārus, atklājot, ka cilvēkus ir nogalinājuši “izlūkdienesti, kas nav cilvēki”, un saka, ka ASV valdība darīs visu, lai aizsargātu noslēpumu, vēstīts “Daily Mail“.

Deivids Grušs 14 gadus dienēja gaisa spēkos, pirms izteica savus apgalvojumus publiski.

CITI ŠOBRĪD LASA
Viņš saka, ka valdība gadu desmitiem ir melojusi par NLO un ārpuszemes dzīvības atklāšanu.

Trauksmes cēlējs, kurš apgalvo, ka ASV jau vairākus gadu desmitus ir vadījušas īpaši slepenu NLO programmu, saka, ka daži no atklātajiem “inteliģencēm, kas nav cilvēki”, ir ļaundabīgi un pat ir nogalinājuši cilvēkus.

36 gadus vecais  Deivids Grušs 14 gadus dienēja gaisa spēkos. Viņam par šo programmu stāstīja citi, kas bija iesaistīti. Viņa uzdevums bija darboties kā pārstāvim, strādājot ar neidentificētu gaisa fenomenu darba grupu. Darba grupa tika īpaši izveidota, lai izmeklētu NLO.
Pēdējās nedēļas laikā viņš publiski atklāja, kā tas, viņaprāt, ir saistīts, stāstot izdevumam “NewsNation”, kā ASV sacenšas ar Krieviju un Ķīnu, lai izprastu ārpuszemes dzīvi.

Savos jaunākajos komentāros viņš saka, ka “necilvēku” inteliģences ir rīkojušās ļaunprātīgi un pat nogalinājušas dažus cilvēkus.

“Lai gan es nevaru iedziļināties specifikā, jo tas atklātu noteiktas ASV slepenas operācijas, daži cilvēki mani informēja par programmu – ir bijuši tādi notikumi,” viņš sacīja, atbildot uz jautājumu, vai kāds nogalināja cilvēkus. Grušs arī izteica pārsteidzošu apgalvojumu, ka ASV valdība darīs visu, lai aizsargātu noslēpumu, tostarp cilvēku nogalināšanu.

“Vismaz es redzēju būtiskus pierādījumus tam, ka tika pastrādāts balto apkaklīšu noziegums… diemžēl. Esmu dzirdējis dažas patiešām neamerikāniskas lietas, kuras šobrīd nevēlos atkārtot,” viņš teica. Viņš apgalvoja, ka daži no atklātajiem NLO ir bijuši tikpat lieli kā futbola laukumi.

Cits militārais veterāns pastāstījis “Daily Mail”, ka viņa sešu cilvēku vienība redzēja lidojošu NLO, kas tika piekrauts ar ieročiem, kamēr viņš dienēja Indonēzijā.

Grušs savu ziņojumu iesniedza pagājušā gada jūlijā. Toreiz Izlūkošanas kopienas ģenerālinspektors sūdzību nosauca par “steidzamu un ticamu”.

“Pastāv sarežģīta dezinformācijas kampaņa, kas vērsta pret ASV iedzīvotājiem, kas ir ārkārtīgi neētiska un amorāla,” viņš sacīja, apsūdzot ASV valdību melošanā sabiedrībai “desmitgadēm”.

“Mēs noteikti neesam vieni,” viņš teica, piebilstot, ka ir atklāts diezgan daudz.

Pentagons noliedza, ka viņam būtu kaut kādas zināšanas par Gruša pagājušajā nedēļā aprakstīto programmu, taču paziņoja, ka viņa apgalvojumi tiks izmeklēti, lai kurp tie virzītu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.