“Desmit gados Eiropas aizsardzībā tiks ieguldīti 500 miljardi,” atklāj Sprūds 113

Pievieno LA.LV

Tā TV24 raidījumā “Kārtības rullis”, stāstot par Latvijas drošības un aizsardzības stiprināšanas plāniem, apgalvo aizsardzības ministrs Andris Sprūds.

Veselam
Ārsti brīdina: 4 populāri un “nevainīgi” uztura bagātinātāji, kas var smagi bojāt aknas
Karstums Eiropā kļūst neizturams: 12 austrāliešu triki, kas var glābt tavu vasaru
Kokteilis
Tie izved no pacietības apkārtējos: astrologi atklāj katras zodiaka zīmes viskaitinošāko ieradumu
Lasīt citas ziņas

Viens no projektiem, kas jau ir tapšanas stadijā, ir modulāro pulverlādiņu ražotne, kurai jāsāk darboties 2026.gadā. “Kopumā nākamajos desmit Eiropas aizsardzībā tiks ieguldīti 500 miljardi.

Esmu personīgi ticies ar Somijas, Polijas, Lietuvas un Igaunijas aizsardzības ministriem. Mums ir bijušas neformālas komunikācijas, tikšanās ar potenciālajiem komisāra amata kandidātiem, kas var ietekmēt vēlāk procesu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tā ka mēs savu interesi un stāstu esam pauduši. Un tā nav tikai mūsu nacionālā, bet beigu beigās mūsu valstu vajadzība un interese kā ES ārējās robežas nepieciešamība.

Ir bijis savs ieguldījums nelegālās migrācijas plūsmas ierobežošanā, tagad jāpāriet uz aizsardzības spēju stiprināšanu austrumu pierobežā un robežā.”

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.