AFP/LETA

Džokovičs uzveic del Potro visu laiku ilgākajā Vimbldonas turnīra pusfinālā 0

Galvenais favorīts Serbijas tenisists Novaks Džokovičs piektdien visu laiku ilgākajā Vimbldonas turnīra pusfināla spēlē uzvarēja argentīnieti Huanu Martinu del Potro un saglabāja izredzes uz čempiona titulu.

Ja tavas mājas numurā ir kāds no šiem 3 cipariem, tev ir potenciāls sasniegt visu, ko sirds kāro 15
FOTO. Muskuļains torss! Pirmo reizi redzam Donu jaunajā Eirovīzijas tērpā 14
“Vibrēja durvis un logi…” Iedzīvotāji ziņo, ka vietām Latvijā novērojuši kaut ko līdzīgu zemestrīcei

Džokovičs pusfinālā četras stundas un 43 minūtes ilgušā cīņā bija pārāks piecos setos ar 7-5, 4-6, 7-6 (7-2), 6-7 (6-8), 6-3. Vēlāk piektdien risināsies otrs pusfināls, kurā turnīra otrās raketes brita Endija Mareja pretinieks būs Polijas spēlētājs Ježijs Janovičs.

Pasaules ranga līderis Džokovičs 11.reizi karjerā spēlēs “Grand Slam” līmeņa turnīra finālā. Vimbldonā Džokovičs pusfinālā spēlēja ceturto gadu pēc kārtas. Līdz šim pēdējo reizi Vimbldonā viņš uzvarēja 2011.gadā, bet pērn pusfinālā piekāpās nākamajam čempionam šveicietim Rodžeram Federeram.

Savukārt, Latvijas tenisiste Jeļena Ostapenko pārī ar igaunieti Anetu Kontaveitu dubultspēļu trešajā kārtā juniorēm zaudēja un neiekļuva pusfinālā.

Cīņā par vietu pusfinālā Ostapenko/Kontaveita ar 1-6, 1-6 piekāpās šveicietei Belindai Bencičai un Slovākijas spēlētājai Petrai Uberalovai, kuras ir izliktas ar otro numuru.