Egils Helmanis: Krievija pārsvarā spēlē uz neizglītotu publiku 59

“Ja situācija ar “TV Doždj” ir saistīta ar mūsu valsts brīvību, ja dēļ šādas demokārtijas mūsu bērniem būs jākaro un jāmirst frontē, tad es uzskatu, ka mēs varam ierobežot to, ko viņi raksta un to, ko viņi izrunā. Jāsaka liels paldies, ka NEPLP slēdza to, jo, ja “Doždj”, uzrunājot okupācijas spēkus, tos, kas slepkavoja, izvaroja Bučā, iznīcināja civiliedzīvotājus – teica, ka tā ir “mūsu armija”, tas nozīmē to, ka tā ir arī “viņu armija”. Šim nav šeit vietas.” Šādu komentāru TV24 raidījumam “preses klubs” sniedza Egils Helmanis, Ogres novada domes priekšsēdētājs (NA).

Reklāma
Reklāma
Mākslīgais intelekts nosauc 6 vārdu īpašniekus, kuriem Līgo svētki būs īpaši izdevušies
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 14
Veselam
Jūs nekad vairs neēdīsit šos ēdienus, kad uzzināsit to sastāvu
Lasīt citas ziņas

Helmanis turpina: “Viņi nodara ļoti lielu kaitējumu. Protams, mēs varam attīstīt kritisko domāšanu, bet mums ir jāsaprot viena lieta, – uz ko Krievija spēlē. Krievija spēlē uz neizglītotu publiku bez kritiskās domāšanas, tā ir iznīcināta, tādas vienkārši nav.”

“Ja mēs atļautu Krievijas medijiem joprojām šeit rādīt visu, ko viņi šeit rāda, mums sāktos šeit pilsoņu karš – tas ir nopietns apdraudējums. Šādā situācijā mums ir jāpārskata likumdošana. Jāpārskata, kas darbojas mūsu telpā, ko ļoti labi izmanto Putins. Mums šeit ir vārdsa brīvība un demokārtija, par ko cīnāmies,” tā savu nostāj uskaidro Helmanis.

CITI ŠOBRĪD LASA
Krievijas armijas nopostītā Mariupole
Protests pret Krievijas zvērībām Ukrainā
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.