Ekonomikas ministrs: Ja tirgotāji neizbeigs likt lielāku uzcenojumu vietējai pārtikai, ierobežosim to ar likumu 143

Autors: Lelde Veinebrga, TV24

Situācija, kad Latvija ražotiem pārtikas produktiem uzcenojums veikalos ir lielāks nekā importētajām precēm, ir nepieņemama. Tā ir iedzīvošanās uz vietējo uzņēmēju un patriotisko pircēju rēķina, TV24 raidījumā “Ziņu TOP” apgalvo ekonomikas ministrs Viktors Valainis (ZZS).

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Veselam
Jūs nekad vairs neēdīsiet šos ēdienus, kad uzzināsiet to sastāvu 38
Viedoklis
Armands Puče: Tagad par visām reizēm ir skaidrs, ka ar politisko eliti nav ko vispār rēķināties. Murmuļi!
Lasīt citas ziņas

Kā norāda ministrs, pašlaik tiek strādāts, lai pircējus atpazītu un iegādātos vietējās izcelsmes pārtikas preces, bet ja tirgotāji to negodprātīgi izmanto un uzliek lielāku uzcenojumu Latvijā ražotiem produktiem, un šādu praksi neizbeigs, tiks domāts par likuma izmaiņām, lai ierobežotu uzcenojuma palielināšanu.

“Ja vietējam produktam tiek uzlikts divkārt lielāks uzcenojums nekā ievestajiem ārvalstu produktiem, tā ir negodīga konkurence. Tātad mūsu ražotāji tiek spiesti uz ceļiem un no viņiem tiek izspiest vien ko no viņiem var izspiest,” secina V. Valainis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aktualitātes Latvijā un pasaulē izzini kopā ar politikas veidotājiem un nozares ekspertiem raidījumā “Ziņu TOP” katru darba dienu tiešraidē pl. 16:30 TV24 ēterā vai portālā LA.lv!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.