Elbakjans: Ir jābeidz katru dienu runāt par sviestu un ir jāpievēršas izglītībai 66


TV24 raidījumā “Preses klubs” norisinājās diskusija par izglītības kvalitāti Latvijā. Viens no raidījuma viesiem “Ghetto Games” izveidotājs Raimonds Elbakjans dalās savos spriedumos par iespējām Latvijā pabeigt vidusskolu.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam 32
Viedoklis
Armands Puče: Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību 82
Masveida represijas Krievijā. Paraugprāvas atgādina Staļina laikus
Lasīt citas ziņas

“Nav noslēpums, ka es tikai 32 gados pabeidzu 12. klasi,” Elbakjans stāsta, ka pat tad, kad nav mācījies vien apmeklējis mācību stundas, eksāmenus nokārtojis.

“Tev jābūt pilnīgi debīlam, lai nesavāktu tos 5%, 10% un 20%. Tas nozīmē, ka vai nu tu skolā esi bijis ieslēgts tualetē vai es nezinu kur,” skarbs un tiešs ir Raimonds Elbakjans.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pat visu laiku izmantojot telefonu, bet tomēr esot skolā, būtu jāsavāc tie 10%-20%. Viņaprāt, ja skola ir apmeklēta, bet skolēns nevar nokārtot eksāmenu kaut minimālajās prasībās, ir jāmeklē medicīniskā palīdzība.

“Ja mēs valstī nenoliksim kā prestižu mācīties, ka izglītība ir viena no mūsu lielajām vērtībām… Mūsdienās ir tādi komunikācijas kanāli!” Elbakjans kritizē, ka atverot medijus var redzēt vien informāciju par problēmām.

Viņš uzskata, ka būtu jāmaina retorika un kā prioritāte jāizvirza skolotāji un izglītība.

“Kur mēs esam, ja mūsu bērni nevar nokārtot eksāmenu pat uz 10%? Latvijā ir daudz labas skolas. Ir jābeidz runāt katru dienu runāt par sviestu un ir jāpievēršas tiem darbiem un uzdevumiem, kuri tiešām ir jārisina. Un izglītība ir absolūta prioritāte.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.