Ekrānšāviņi no “X”. Kolāža: LA.lv

“Es gribēju zināt, kā tas ir nogalināt!” Pirms nogalināt nejaušu vīrieti, transsieviete blenderī samaļ sagrieztu kaķi 44

26 gadīgā Skārleta Bleika tiešraidē demonstrēja, kā viņa blenderī sakropļo kaķi. Tas notika tikai četrus mēnešus pirms viņa brutāli nogalēja nejauši izvēlētu svešinieku, spāņu inženieri Horhe Martinu Karreno.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Mākslīgais intelekts nosauc piecus “neveiksmīgākos” latviešu politiķus 115
Kokteilis
Izplatītas frāzes, ko vedeklām labāk neteikt vīramātēm 1
Lasīt citas ziņas

30 gadu vecais BMW darbinieks Horhe bijis apzināts kā mērķis daļai no izkropļotas jau pieminētās seksuālās fantāzijas, ko iedvesmojusi Netflix dokumentālā filma “Don’t F*** with Cats”. Vīrieti atrada mirušu Červelas upē pie Oksfordas pēc tam, kad viņš 2021. gada jūlijā guva nāvējošu triecienu pa pakausi, par šo šausminošo gadījumu raksta tabloīds The Sun.

Bleika ir transpersona, kas reizēm pieņēma arī kaķa personību, iepriekš bija mēģinājusi brutāli nogalināt šo mājdzīvnieku. Viņa sagrieza kaķi, pirms ievietoja to blenderī, līdzīgi kā ainās Netflix filmā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Piespriežot Bleikai mūža ieslodzījumu, tiesnesis Čemberlens slepkavai sacīja: “Jūs tiesai teicāt, ka nevēlaties nogalināt dzīvu radību, nemaz nerunājot par cilvēku. Jūs nogalinājāt kaķi. Jūs runājāt par grūtībām, kas radušās kopš bērnības, pārejot uz dzīvi kā sievietei. Tas viss ir daļa no sarežģīta mēģinājuma racionalizēt jūsu paveikto un novelt atbildību uz citiem. Tā nav jūsu vecāku vaina. Lēmums nogalināt bija pilnībā jūsu.”

Medijs raksta, ka traģiskajā kaķa nogalināšanas videoklipā, kurā skanēja tā pati New Order dziesma “True Faith” kā Netflix filmā, Bleika bija dzirdama sakām: “Mans mazais draugs, tu smaržo pēc muļķības. Es nevaru sagaidīt, kad varēšu laist tevi cauri blenderī.”

Video beigās viņa nekaunīgi jautāja: “Nu, nezinu, kur lai es mācos to darīt ar cilvēku?”

Interneta draudzenes Ešlinas Belas, kura pati ir nacistu piemiņlietas cienītāja, mudināta Bleika no kaķa pārcēlās uz nejaušu svešinieku, kuram nakts vidū uzbrukt un nogalināt.

Policijas iegūtie ziņojumi vēlāk atklāja, kā Bleika Ešlinai bija pastāstījusi par to, kā viņa bija iecerējusi nocirst galvu Horhem, ziņo The Sun.

“Jūsu lēmums nogalināt Horhe nebija reakcija uz kaut ko, ko viņš bija teicis un darījis, tā nebija mirkļa kļūda. Tas nebija lēmums, kas pieņemts dusmās vai tāpēc, ka emocijas tevi pārvarēja. Tas bija plāns, kuru jūs apsvērāt vairākus mēnešus,” teica tiesnesis.

Pievēršoties video par kaķu sakropļošanu, tiesnesis turpināja: “Visvairāk jums patika redzēt, kā dzīvnieks elpo un krīt panikā, pirms tas nomira. Klipi, kurus mēs redzējām, kā jūs smejaties un smaidāt ar nogrieztu kaķu galvu fonā, neatstāj šaubas, ka jūs guvāt prieku.”

Tiesa arī uzklausīja drūmas detaļas par to, kā Bleika veica kaķa preparēšanu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.