Rajevskis: “Karš, kamēr tas nav tavā zemē, ja tu esi gudrs, tevi padara bagātu” 94

“Karš ir labs tirgum,” TV24 raidījumā “Kur tas suns aprakts?” norāda politologs Filips Rajevskis, piebilstot, “ražošana strādā, metālieguve strādā, smagā rūpniecība strādā.”

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts?
RAKSTA REDAKTORS
“Viņiem ir advokātu aizmugure, par kādu es pat sapņot nevaru!” Darbavieta nelikumīgi sagrauj Baltkrievijas pilsones gadiem veidoto dzīvi Latvijā 25
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu 78
Lasīt citas ziņas

Visa lielā rūpniecība Eiropā piedzīvo milzīgu pieprasījumu, viņš uzsver. Visiem vajag ieročus.

Par piemēru F.Rajevskis min Ameriku. Viņi ir paaugstinājuši likmes, bezdarbs nekur nav parādījies, vispār bezdarba nav. Pirktspēja Amerikā ir abnormāla, nauda no debesīm birst, ekonomika rūc.

CITI ŠOBRĪD LASA
“Karš, kamēr tas nav tavā zemē, ja tu esi gudrs, tevi padara bagātu,” viņš pauž savu pārliecību.

Zviedrija un Šveice, kuras pēc pagājušā gadsimta diviem kariem kļuva bagātas. VIņas bija kariem pa vidu, bet izbairījās no frontes ieešanas viņu teritorijās, radīja milzīgas vērtības, uz kurām dzīvo šobrīd.

Mūs tas apdraud, te ir viennozīmīgi jāsaprot, ka mums sava ekonomika un valsts ir jāmilitarizē, ir jāskatās uz karu kā iespējamību, bet tā mums ir arī iespēja. Ir jāspēj saražot pašiem sev ieročus, ekipēt ermiju.

Bija nepamatots miers, tas īstenībā degradē. Cilvēks kā būtne ir organizēts un radīts nemieram. Tikai nemiers viņu dzen uz priekšu,” uzsver F.Rajevskis.

Diena, kad beidzās Otrais pasaules karš
Kara gads Ukrainā
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.