Valsts Robežsardzes vaislas kuce laidusi pasaulē 9 kucēnus!

FOTO. Deviņi mazi kucēni priecē Valsts robežsardzi! Kinologiem būs jauni palīgi dienesta darbos 7

Pirms mēneša, 21.martā, beļģu aitu šķirnes vaislas kuce Bris laida pasaulē prāvu kucēnu metienu. Metienā piedzima deviņi kucēni – sešas kuces un trīs suņi, tā savā interneta mājas lapā informē Valsts Robežsardzes (VR) pārstāve Diāna Deņisova.

Reklāma
Reklāma
Viedoklis
Armands Puče: Kamēr premjere Līgo vakarā stāstīja, kā tumsa saplūst ar gaismu, patiesībā būtu vajadzīga vispārēja iespringšana
TV24
“Gribēšu redzēt, kas no viņa paliks pāri!” jeb ko putinisti cenšas “iebarot” Jānim Slaidiņam? 73
“Zemenes maksā labu naudu…” Sieviete piedzīvojusi vilšanos un mudina būt acīgiem, iegādājoties zemenes no ielu tirgotājiem
Lasīt citas ziņas

Valsts robežsardzes koledžas Kinoloģijas centrā ir pieņemta kucēnu vārdu došanas sistēma – augošā alfabēta secībā. Kucēniem tiks doti vārdi, kas sākas ar burtu “N”: Nora, Nargiza, Nero, Nixe, Naya, Nikki, Nisha, Narro un Napoleon.

Aptuveni trīs mēnešu vecumā kucēnus, kuri būs atzīti par derīgiem dienestam VR, sadalīs pa teritoriālajām pārvaldēm vai arī tie tiks piesaistīti kadetiem, kuri plāno kļūt par kinologiem pēc profesionālās tālākizglītības programmas „Robežapsardze” absolvēšanas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Uzņemšana VR koledžā profesionālās tālākizglītības programmā “Robežapsardze” šogad sāksies no 1.jūnija un ilgs līdz 21.jūlijam. Plašāka informācija par uzņemšanas prasībām ir pieejama VR koledžas tīmekļvietnes www.vrk.rs.gov.lv sadaļā „Mācības/Studijas”, informēja Deņisova.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.