Saldummīļi dalās ar gardu mazkaloriju saldējuma atradumu: “Vienkārši bomba!” 0
Cilvēkiem, kuri vēlas samazināt ķermeņa svaru vai vienkārši rūpējas par savu veselību, ikdienas ēdienkartei ir īpaša nozīme. Nereti tieši saldumi kļūst par pirmo produktu grupu, no kuras atsakās, cenšoties uzņemt mazāk cukura un kaloriju.
Taču ne visi ir gatavi pilnībā izslēgt desertus no savas ēdienkartes – daudzi meklē veselīgākas alternatīvas, kas ļauj baudīt saldo garšu, vienlaikus saglabājot sabalansētu uzturu.
Tomēr ne visi šādi produkti ir viegli atrodami un garšīgi, tāpēc šādos gadījumos talkā nāk citu gardēžu ieteikumi. Šoreiz ļaudis dalās ar mazkaloriju saldējuma atradumu.
“Šis ir labs atradums ar maz kalorijām. Uz visu iepakojumu tikai 357 kcal,” vietnē “Threads” raksta Agate. Viņas publicētajā fotoattēlā redzama liels iepakojums saldējuma. Agate līdzcilvēkiem norāda, ka šo gardumu var iegādāties veikalos “Lidl”. Pāris komentētāju norāda, ka šīs pašas firmas visgardākais ir karameļu saldējums. “Karameļu ir garšīgāks, vienkārši bomba, vairākas reizes ēdot skatījos, vai tiešām nav cukura,” teic Iveta, savukārt Anda neiesaka izvēlēties citrona garšu.
Taču tie, kuri vēlas ko jaunu pamēģināt mājās, var pagatavot jaunāko interneta trendu recepti – arbūza vai melones saldējumu. Nepieciešamas tikai divas sastāvdaļas – arbūzs vai melone un saldais krējums. Sīkāku šī saldējuma recepti LA.LV aprakstījām šajā rakstā.




