Mihaila Gorbačova bēres

Foto. Gorbačova bēres pulcē ļoti daudz cilvēku. Pugačova: “Sen tā nebiju raudājusi” 35

Krievijas populārās mūzikas leģenda Alla Pugačova, kuras nostājai šobrīd pievērsta pastiprināta uzmanība arī kara kontekstā, komentējusi pēdējā padomju līdera Mihaila Gorbačova aiziešanu mūžībā, atzinīgi izteikusies par viņa īstenoto politiku un netiešā veidā kritizējusi patlabanējo lietu stāvokli.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 142
VIDEO. Krimā notriektas raķetes atlūzas nogalinājušas piecus cilvēkus, vairāk nekā 100 ievainoto
Lasīt citas ziņas

Pugačova sestdien apmeklēja atvadu ceremoniju Maskavā Padomju nama Kolonnu zālē, bet svētdien atzina sociālajā tīklā “Instagram”, ka “sen tā nav raudājusi”.

“Aizgājis LAIKMETS, kurā mēs ieguvām brīvību, pārstājām visai pasaulei būt “Ļaunuma Impērija” un pazuda bailes par savu bērnu nākotni,” ierakstījusi māksliniece, piebilstot, ka pēdējais padomju līderis “noraidīja vardarbību kā politikas un personīgās varas noturēšanas veidu”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Politiķi var pieļaut kļūdas, bet galvenais, “lai viņi nebūtu nāvīgi visai cilvēcei”.

“Kaut kur pazudusi cilvēkmīlestība un cēlsirdība. Pazudusi prasme iziet uz kompromisu,” raksta Pugačova, norādot, ka cilvēki joprojām sapņo “dzīvot bez trauksmes par savu bērnu nākotni”, kā arī aicinot meklēt kompromisus kopā.

Pēc Krievijas 24.februāra iebrukuma Ukrainā Pugačova ar vīru Maksimu Galkinu un bērniem aizbrauca no Krievijas. 27.augustā kļuva zināms, ka viņa Krievijā atgriezusies.

Pēc Pugačovas teiktā, Maskavā viņa atgriezusies, lai “ieviestu kārtību, Savā galvā, jūsu galvā”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.