Kultūra
Māksla

FOTO: Latviešu mūsdienu māksla tuvplānā. Atklāta pirmā izstāde “bazar’t”0


Pirmā izstāde “Bazar’t” t/c “Mols”.
Pirmā izstāde “Bazar’t” t/c “Mols”.
Foto: Toms Norde

Pulcējoties pazīstamiem Latvijas māksliniekiem, ceturtdien atklāta vēl nebijusi mākslas darbu izstāde – pārdošana “bazar’t”, informē rīkotāji.

Vairāk nekā tūkstotis laikmetīgās vizuālās un lietišķās mākslas darbu līdz par 12. janvārim būs aplūkojami un nopērkami tirdzniecības centra “Mols” 2. stāvā, kur tie izvietoti 600 kvadrātmetru platībā.

Projekta autori uzsver, ka Latvijas mākslinieku darinājumi, kuru cena ir no dažiem eiro līdz vairākiem tūkstošiem, ir unikāla, ilgtspējīga un mākslas cienītājus iepriecinoša Ziemassvētku dāvana.

Pirmā izstāde "Bazar't" t/c "Mols"

Atklāšanas pasākumā ik viens varēja nesteidzīgi baudīt ne vien izcilus mākslas darbus, bet arī satikt un aprunāties ar tādiem Latvijas talantiem kā mākslinieks un dzejnieks Māris Subačs, māksliniece Ieva Caruka, dizainere un modes blogere Jolanta Vodopolasa, gleznotājas Ilze Smildziņa, Kristīne Guršpone, māksliniece no Daugavpils Anastasija Dubovska, dizaineri Valters Kiršteins un Egils Mednis, Kanādā pazīstamā latviešu māksliniece Sabīne Līva, gleznotāja un grafiķe Ilona Abiļeva.

“Mums ir patiess prieks t/c Mols apmeklētājiem piedāvāt nebijušu iespēju šajā svētku laikā nokļūt Latvijas laikmetīgās mākslas telpā. Vieglā, gaumīgā un neuzbāzīgā formātā ir apskatāmi latviešu mākslinieku darbi pilnīgi bez maksas.

Saistītie raksti

Aicinām ikvienu izmantot šo īpašo iespēju nesteidzīgi gūt mākslas baudījumu, un, kas zina, varbūt arī doties mājās ar Ziemassvētku dāvanu, kas sagādās prieku vēl daudzus Ziemassvētkus,” pauda tirdzniecības centra menedžere Una Tukiša.

Projektā apskatāmi darbi, kurus radījuši vairāk nekā 90 pašmāju autori, tostarp Alise Mediņa, Līva Pakalne Fanelli, Ilvita Didrihsone, Sarmīte Caune, Ilze Smildziņa, Kristīne Kvitka, Katrīna Avotiņa, Kaspars Perskis, Sabīne Līva un daudzi citi, kuru darbos virmo svaigums, pārsteigums, kreativitāte un svētku sirsnība.

LA.lv
LA
LA.LV
Kultūra
“Mākslu nevar nolikt aiz slēgtām durvīm.” Teātra profesionāļi un prominences apmeklē Serebreņņikova “Outside”
9 stundas
LA
LA.LV
Kultūra
Virtuāls ceļojums senatnē: Talsu muzejs skolēniem piedāvā neparastu vēstures nodarbību
11 stundas
LA
LA.LV
Kultūra
Aicina piedalīties atlasē uz vietu Latvijas Simtgades jauniešu simfoniskajā orķestrī
12 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IB
Ivars Bušmanis
Ekonomika
Par veiksmīgu biznesu, sākšanu no nulles un to, kur slēpjas tehnoloģijas
52 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Lielbritānijas parlaments apstiprina breksita likumu
20 minūtes
LE
LETA/LA.LV
Sports
FOTO: “TTT Rīga” Eirolīgā izcīna svarīgu uzvaru mājās
38 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Levits informējis Dienvidāfrikas ārlietu ministri par Misānes lietu
2 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: Skaidro, kāds liktenis sagaida Rīgas domes kaķus
1 stunda