Ekonomika
Bizness

FOTO: Rīgā top jauna koprades telpa, kuras izveidē investēs ap 700 000 eiro0


Rīgā būs jauna koprades telpa.
Rīgā būs jauna koprades telpa.
Publicitātes foto

Šī gada vasaras beigās Rīgā tiks atklāta koprades telpa “Workland Telegraph”, kuras izveidē tiks investēti aptuveni 700 000 eiro.

Tajā atradīsies 160 vietas darbam, piedāvājot ne tikai kopstrādes iespējas, bet arī augstas kvalitātes, pilna servisa privātus birojus, tikšanās telpas, pasākumu rīkošanas zonu un koplietošanas telpas. Šobrīd jau sākusies biroju telpu rezervācija.

“Workland Telegraph” atradīsies vēsturiskajā telegrāfa ēkā Vecrīgā, Audēju ielā 15.

Izmaksas par īri svārstīsies no 220 eiro mēnesī par darba vietu koprades telpā, līdz 300 eiro mēnesī par atsevišķa biroja telpām (par personu).

“Workland Group” dibinātājs un valdes priekšsēdētājs Indreks Hāls norāda, ka, izvēloties darba vietu kopstrādes telpās vai privātu biroju koprades centros, uzņēmumiem ir iespēja daudz gudrāk izmantot savus resursus. Nav nepieciešams investēt, piemēram, biroja mēbelēs vai algot uzkopšanas servisu.

Koprades telpās tas viss jau ir iekļauts izmaksās. Turklāt tā ir iespēja uzņēmumiem ne tikai daudz precīzāk izvērtēt un noteikt biroja lietošanas vajadzības, bet arī kopā ar citu nozaru pārstāvjiem radīt augsni jauniem sadarbības projektiem.

“Mūsu līdzšinējie pieci kopstrādes biroji ir lielisks apliecinājums šai sinerģijai. Tāpēc arī turpmāk plānojam paplašināties un piedāvāt arvien jaunas iespējas mūsu uzņēmējiem,” atzīmē I. Hāls.
"Workland" Rīgā veidos jaunu koprades telpu

“Workland” šobrīd ir pieci strādājoši biroju centri Tallinā, Rīgā un Viļņā, un līdz 2020. gadam uzņēmums ir apņēmies investēt 4,5 miljonus eiro vēl 10 biznesa centru izveidē Baltijas valstīs, kā arī paralēli lūkojas pēc iespējām attīstīt arvien jaunus biznesa centrus.

“Workland” ir strauji augošs, pilna servisa biroju un koprades telpu operators, dibināts 2016. gadā, ar biroju centriem Viļņā (Gedimino 20 un Didžioji 18), Tallinā (Hobujaama 4 un Pärnu mnt 12) un Rīgā (Krišjāņa Valdemāra 21-20).

Saistītie raksti
“Workland” misija ir nodrošināt pielāgojamas platības darba vietas, profesionālus pakalpojumus un atbalstošu kopienu uzņēmumu darbības izaugsmei.

“Workland” lielākais akcionārs ir investīciju uzņēmums BaltCap (75%), savukārt 25% uzņēmuma daļu pieder Indrekam Hālam (Indrek Hääl), “Workland” valdes priekšsēdētājam.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
Krievijai uzdāvinātā Abrene arī jāiekļauj Latvijai nodarīto zaudējumu aprēķinā. Ineta Ziemele par miera līgumu un nākamo paaudžu uzdevumu 3
Intervija 4 stundas
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Maluzvejniecībā pieķer Valsts vides dienesta amatpersonu
33 minūtes
LE
LETA
Ekonomika
CSDD vairs pati nenodrošinās auto tehnisko apskati. Būs jauna apskates sistēma
3 stundas
LA
LA.LV
Pasaulē
“Būšu cinisks, bet labāka diktatora Baltkrievijā pagaidām nav.” Jānis Jurkāns par situāciju Baltkrievijā 1
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Valdība pieņēmusi vēsturisku lēmumu Ķekavas apvedceļa būvniecībā. Bet kāpēc valsts neaizņemas un nerealizē to pati?
47 minūtes