Foto: portāls “medibam.lv”

FOTO. Šausminoši notikumi Jēkabpils novadā – vīrietim uzbrukusi un viņu nopietni savainojusi mežacūka 78

Brīdinām! Nepatīkami skati fotogrāfijās!

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas 11
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
Kokteilis
Lielā Mēness ilūzija – nepalaidiet garām zemeņu pilnmēnesi 22. jūnijā, tas būs īpašs
Lasīt citas ziņas

Portāls “Medibam.lv” vēstī – nedēļas nogalē Jēkabpils novadā noticis šausminošs negadījums – savainota mežacūka uzbrukusi medniekam, kurš guvis nopietnus ievainojumus. Ar negadījuma fotogrāfijām mednieki bija dalījušies lietotnē “WhatsApp”. Nelaimes gadījuma faktu apstiprinājis arī Valsts meža dienesta vecākais medību inspektors Jānis Mikijanskis.

Šobrīd zināms, ka cietušais mednieks pēc medicīniskās palīdzības saņemšanas ārstēšanos turpina ambulatori, jo viņam ir vairākas plēstas brūces, ko viņš guvis pēc mežacūkas uzbrukuma.

CITI ŠOBRĪD LASA
Foto: portāls “medibam.lv”
Foto: portāls “medibam.lv”

Jānis Mikijanskis sarunā ar žurnālu “Medības” uzsvēris, ka šajā gadījumā viņš esot pārsteigts par medību vadītāja rīcību, kurš par notikušo nelaimes gadījumu nav ziņojis. Medību noteikumi skaidri un gaiši norāda, kādas darbības obligāti jāveic medību vadītājam un viens no tiem paredz – nekavējoties par notikušo negadījumu jāziņo Valsts meža dienestam.

Foto: portāls “medibam.lv”

“Medību vadītājs nav veicis savus pienākumus un par notikušo nelaimes gadījumu nav ziņojis. Mēs paši uzsākām notikušā noskaidrošanu pēc tam, kad mednieki sāka dalīties ar informāciju par it kā notikušu nelaimes gadījumu. Pašlaik gaidām paskaidrojumus kā no cietušā, tā medību vadītāja. Par notikušo tiks sastādīts akts,” situāciju komentē Jānis Mikijanskis.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.