Inga Vanaga par Latvijas politikas tradīciju: Tas ir niķis, kas ir jāizskauž – papīrs pacieš visu, kā var nesolīt 29

TV24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” Inga Vanaga, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) vadītāja, norādīja uz Latvijas politikas tradīciju, kas ir jāizskauž.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā 61
TESTS. Ja tev šodien būtu jākārto eksāmeni, ar kādu atzīmi tu pabeigtu 9.klasi un iegūtu pamatizglītību?
TV24
Uzņēmējs Bergs: “Tā bilde ir ļoti sērīga… Valsts strādā pēc tāda pieņēmuma, it kā vidējais latvietis dzīvotu 500 gadus”
Lasīt citas ziņas

“Politiķi ir aktīvi un skrien pie tā vēlētāja īsi pirms vēlēšanām, sasola mums nezin ko, un tad mēs, sabiedrības aktīvā daļa, ejam un viņiem atgādinām: lūk, kas ir jūsu priekšvēlēšanu programmā rakstīts, kas ir valdības rīcības plānā rakstīts. Tas ir tas niķis, kas ir jāizskauž – papīrs pacieš visu, kā var nesolīt, ja!

(..) politiķi, lūdzu, mācaties no tā – nedariet tā, pildiet savus solījumus visu pilnvaru laiku, nevis priekšvēlēšanu laikā tikai, kad jūs paliekat dzirdīgāki, redzīgāki, atsaucīgāki.”

CITI ŠOBRĪD LASA

LIZDA vadītāja norāda, ka tā bijis vienmēr. “Tas ir mūsu rokraksts! Mēs esam politiķiem pat nesuši pierādījumus, cik reizes mēs ar viņiem esam sazinājušies, tikušies, kādos formātos – darba grupās, frakcijās, komisijās, risinot vienu vai otru jautājumu. Un gadiem tu nevari atrisināt vienu jautājumu. Tiklīdz ir priekšvēlēšanu laiks, tas jautājums kaut kā straujāk parisinās.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.