Investējot 380 000 eiro, “Ādažu Čipsu” ražotnē uzstāda notekūdeņu attīrīšanas iekārtas.
Investējot 380 000 eiro, “Ādažu Čipsu” ražotnē uzstāda notekūdeņu attīrīšanas iekārtas.
Publicitātes foto

Investējot 380 000 eiro, “Ādažu Čipsu” ražotnē uzstāda notekūdeņu attīrīšanas iekārtas 0

Domājot ilgtermiņā un mērķtiecīgi investējot industriālo procesu ietekmes samazinā-šanai uz vidi, Latvijā vadošais šokolādes un konditorejas izstrādājumu, kā arī uzkodu ražošanas uzņēmums “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” ieguldījis 380 000 eiro “Ādažu Čipsu” ražotnē, uzstādot jaunas un efektīvas ūdens attīrīšanas iekārtas, kas sa-mazina notekūdeņu piesārņojuma slodzi uz vidi un uzlabo notekūdeņu attīrīšanas kva-litāti.

Reklāma
Reklāma
13 pazīmes, kas liecina – tavs partneris ir “toksisks” un zog tavu laimi 9
Ukrainas galvenais izlūks palika dzīvs – detaļas, kā Kijivai izdevās izjaukt “Putina vilku suņa” atentātu pret Budanovu
Kokteilis
Šajos 5 datumos dzimušas īstas kompānijas dvēseles, viņi burtiski izstaro gaismu visur, kur iet
Lasīt citas ziņas

“Mēs ik gadu ieguldām ne tikai ražošanā un produktu attīstībā, bet arī industriālo procesu piln-veidē, lai mazinātu to ietekmi uz vidi. Mūsu mērķis ir ne tikai izdzīvot šo dienu, bet ielikt funda-mentālus pamatus nākotnei.”

“Tas arī nosaka mūsu prioritātes – investēt nākotnes attīstības per-spektīvā,” stāsta uzņēmuma “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” valdes priekšsēdētājs Toms Didrihsons.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Tāpat kā jebkura atbildīga persona, arī uzņēmēji ap sevi rada pozitīvas pārmaiņas. Mums ir prieks Ādažos sadarboties ar “Orkla Confectionery & Snacks Latvija”, kas izprot vides un sociālos riskus, ir gatavi investēt modernās vides tehnoloģijās un saimniekot videi draudzīgi,” stāsta Ādažu novada domes priekšsēdētājs Māris Sprindžuks.

2018. gadā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” uzsāka mērķtiecīgu attīstību ilgtspējas jomā, izstrādājot stratēģiju, kas paredz apņemšanos darboties saskaņā ar atbildīgiem, ētis-kiem, uz ilgtermiņa attīstību vērstiem uzņēmējdarbības principiem visā piegādes ķēdē, sākot no ražošanas līdz produktu nonākšanai veikalos.

Šā gada laikā uzņēmums ir arī sācis īstenot izstrādāto stratēģiju, investējot notekūdeņu attī-rīšanas iekārtu uzstādīšanā “Ādažu Čipsu” ražotnē, kā arī jau līdz šī gada beigām atteiksies no palmu eļļas izmantošanas kartupeļu čipsu ražošanā, pilnībā aizstājot to ar saulespuķu eļļu.

Kopš 2012. gada “Ādažu Čipsu” ražotne ir dubultojusi kopējos ražošanas apjomus, gadā sara-žojot vairāk nekā 5 000 tonnu kartupeļu čipsu un citu sāļo uzkodu zīmoliem “Ādažu Čipsi”, “Taffel the Original Snacks” un citām privātajām preču zīmēm.

Jaunās attīrīšanas iekārtas samazina notekūdeņu piesārņojumu, kā arī nodrošina iespēju attīstīt papildu ražošanas jau-du.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.