Horoskopi un mistika
Horoskopi

Jo vairāk tu izdarīsi tā, kā tu pats to vēlies, jo labāk jutīsies! Horoskopi 14.janvārim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Pats galvenais – vairāk privātās dzīves. Neaizmirsti savu mīļoto cilvēku un viņa vajadzības. Tad viss būs līdzsvarā.

Vērsis

Šis periods būs veiksmīgs tiem, kas dara kādu sabiedrisku darbu vai piedalās projektos, kur ir daudz cilvēku. Lai tu justos labi un enerģijas pilns, neaizmirsti par veselīgu uzturu un atpūtu.

Dvīņi

Ne viss mājās risināsies tik viegli, jo iespējami konflikti ģimenes lokā. Iespējams, ar mīļoto cilvēku. Uzmanību prasīs arī tevis paša pašsajūta, tāpēc nepamet novārtā savu veselību.

Vēzis

Šis laiks ir labvēlīgs, lai iepazītos, tajā skaitā veiksmīgas būs arī romantiskās iepazīšanās. Mazliet nelabvēlīgs laiks veselības jautājumos – tevi daudz kas uztrauks un tas atspoguļosies uz tavu pašsajūtu.

Lauva

Kritisks periods, kas prasīs tavu paškontroli. Problēmas var būt visur – ģimene, darbā, ar draugiem. Neļauj vaļu kaislībām, turi sevi grožos! Tavas sakāpinātās emocijas atrisināt nepalīdzēs pilnīgi neko.

Jaunava

Zvaigznes būs noskaņotas pret tevi šodien labvēlīgi. Veiksies darba jautājumos un attiecībās kā ar kolēģiem, tā arī ar draugiem.

Svari

Brīnumi šodien pavadīs tevi līdz pat dienas noslēgumam. Tavs emocionālais stāvoklis būs ne pārāk labs, tomēr centies nekāpināt savas emocijas, it īpaši tāpēc, ka tam nebūs nekāda pamata. Šodien tevi negaida nekas slikts – tieši otrādi – daži patīkami pārsteigumi!

Skorpions

Uzmanies no meliem un apmāna, it īpaši no kaimiņu un kolēģu puses. Nepiekrīti nekādām avantūrām no viņu puses, jo tu riskē ar savu vārdu un pat emocionālo pašsajūtu.

Strēlnieks

Daudzi Strēlnieki šodien būs mazliet pārslogoti. Tam par iemeslu var kļūt gan privātā dzīve, gan darba jautājumi. Kopumā diena nebūs slikta, tikai ļoti aizņemta un noslogota.

Mežāzis

Šajā periodā Mežāžiem būs iespēja būt uzmanības centrā. Un vajag to izbaudīt, nevis no tā kautrēties! Tev ir daudz talantu, ar kuriem tu patiešām vari lepoties!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Kādas personas paaugstinātā interese pret tevi šodien var tevi pilnīgi izsist no sliedēm. Pacenties nevienam neatklāt savas dvēseles dziļākos nostūrus, it īpaši, ja tu baidies, ka šis cilvēks vēlāk varētu tajā dalīties ar vēl kādu. Pasargā sevi pats!

Zivis

Zivīm nevajadzētu ieciklēties uz to, ko par tevi domā apkārtējie, bet pacensties maksimāli realizēt savas idejas. Jo vairāk tu izdarīsi tā, kā tu pats to vēlies, jo labāk jutīsies.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.