Kā militāro uzbrukumu virzība izskatās uz Ukrainas kartes? Skaidro atvaļināts NBS pulkvedis 55

Pievieno LA.LV

“Diemžēl vislabākā situācija Krievijai ir izvērsusies Dienvidreģionā, kur krieviem izdevās izlauzties caur Perekopa šaurumu uz lielo Ukrainu,” TV24 “Speciālizlaidumā” detalizēti par iebrukumu Ukrainā stāstīja Igors Rajevs, atvaļināts NBS pulkvedis.

Kokteilis
Trīs zodiaka zīmes, kurām maijā nauda burtiski “pielips”
Veselam
Ne tikai atmiņas zudums: ārsti atklāj sešas slēptās demences pazīmes, kuras bieži tiek ignorētas
Mājas
7 lietas, kuras nedrīkst turēt zem gultas – pēdējā daudziem varētu būt pārsteigums
Lasīt citas ziņas

Krievija šobrīd ir izvirzījusies divos virzienos – uz Rietumiem (ieguvuši pāreju pāri Dņeprai) un Austrumiem (virzījušies uz Melitopoli).

Kur, savukārt, panākumi ir ukraiņu spēkiem?

CITI ŠOBRĪD LASA

“Tas ir saskarmes līnijā starp Doņecku un Luhansku. Kā es jau arī minēju – tur ir sen izveidota aizsardzības sistēma, viņi zina, kāds ir pretinieks, un tur ukraiņi izrāda ļoti sīvu pretestību,” norāda Rajevs.

Par Mariupoli runājot, uz šo brīdi izskatās, ka to visu kontrolē Ukrainas armija.

Par to, kāda situācija pārējos Ukrainas reģionos, plašāka informācija video.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.