Kādai ģimenei Ziemassvētku dāvana izvērtusies postošā ugunsgrēkā 14

Kāds tēvs vēlas brīdināt citus vecākus būt uzmanīgiem iegādājoties e-velosipēdus. Portāls “Metro” vēsta, ka Endrjū Bītons Lielbritānijā guvis ķermeņa apdegumus pēc tam, kad bija uzsprādzis e-velosipēda akumulators un aizdedzinājis ģimenes mitekli.

Reklāma
Reklāma
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis
Kokteilis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
“Kā krāpnieks zināja, ka neesmu izņēmusi paciņu?” Lasītāja atmasko neīsto “Latvijas Pastu” 1
Lasīt citas ziņas

Endrjū šo velosipēdu pasniedza kā dāvanu Ziemassvētkos savam 12 gadus vecajam dēlam.

Pēc velosipēda akumulatora eksplozijas pagāja tikai 5 minūtes līdz māja bija pilnībā aizdegusies. “Izklausījās tā, it kā sprāgtu raķetes, un manas kājas un seja bija klātas tulznām, jo tās uzsprāga tieši man virsū,” pārdzīvojumos  dalās Endrjū Bītons.

CITI ŠOBRĪD LASA

Cietusī ģimene saņem psiholoģisku palīdzību un pamazām atgūstas no piedzīvotā, tomēr ir jāvērš patērētāju uzmanība uz elektroiekārtu drošību.

Ir pieaugusi dzīves dārdzība un daudzas mājsaimniecības izvēlas iegādāties lētākas elektroiekārtas, kas ir mazāk drošas. Tas rada riskus iedzīvotāju drošībai.

Jau iepriekš ziņots, ka arī Latvijā ir bijuši gadījumi, kad uzliesmo lādēties atstāts e-skrejritenis izraisot bīstamu ugunsgrēku. Viens no tiem notika 202.gada jūnijā Jelgavā, kad  pamostoties no sprādzienu trokšņiem savu bērnu istabā, kāds vīrietis nakts vidū Jelgavā skrēja glābt savas atvases no pēkšņa ugunsgrēka. Apdedzinājis rokas un traumējis kājas, viņam tomēr izdevās izglābt ģimenes locekļus. Par to vēstīja raidījums “Degpunktā”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.