Foto: Ekrānuzņēmums no sociālo mediju platfromas “X”

Kadirovs un viņa harēms – seksuāla rakstura attiecības ar nepilngadīgām meitenēm. Vismaz viena dzemdējusi pirms 16 gadu vecuma 67

Kā vēsta medijs “Nexta”, “Project” atklājis, ka Čečenijas vadītāja Ramzana Kadirova harēmā ir bijušas arī nepilngadīgas meitenes. Vismaz viena no viņām dzemdējusi pirms 16 gadu vecuma.

Reklāma
Reklāma
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
“Vakar panika sākās, jo grupā ir “mīkstie”” – nometņu vadītāja nenopietns stāsts par ikdienu bērnu vasaras nometnē 8
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 19
Lasīt citas ziņas

Čečenijas vadītājam vairākkārt ir bijušas seksuālas attiecības ar daudz jaunākām meitenēm par sevi, tostarp nepilngadīgām – viņš dodot priekšroku jaunavām, skolniecēm vai studentēm, noskaidrojis izdevums “Project”.

Pēc viņu avota teiktā, kad Kadirovs pirmo reizi kļuva par republikas vadītāju, meitenes tika noķertas uz ielas, viņš atņēma viņām nevainību, un kopš tā laika viņas dzīvo harēmā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tā 2006. gadā par viņa konkubīni kļuva 14 gadus vecā Fatima Hazujeva, kura gadu vēlāk, 15 gadu vecumā, viņam dzemdēja pirmo bērnu. Savukārt 2008. gadā 16 gadus vecā Zamira Dzhabrailova dzemdēja Adam Ramzan.

Čečenijas līdera harēmā ir ducis konkubīnes.

Kā norāda “Project”, harēmā ir bijušas arī traģiskas epizodes. Viena no tām bija saistīta ar jaunas sievietes slepkavību 2003. gadā. Cilvēki, kas bija pazīstami gan ar viņu, gan ar Kadirovu, pastāstīja “Project”, ka viņiem bija attiecības, kas beidzās ar sievietes nāvi no nezināma šāvēja lodēm.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.