Foto LETA

Kāds politiskais spēks mēģinājis neoficiāli tikties ar jauno VID vadītāju 10

Pievieno LA.LV

Kāds politiskais spēks pagājušās nedēļas nogalē mēģinājis noorganizēt neoficiālu tikšanos ar jauno Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektori Ilzi Cīruli, intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” sacīja finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS).

Kokteilis
cilvēks pats var zināt, ka viņam “uzlikta ļaunā acs”? Piecas pazīmes, kurām ezotēriķi piešķir lielu nozīmi
Lietuvā izsludina valsts mēroga ārkārtējo situāciju
RAKSTA REDAKTORS
Varbūtība ir augsta… Pabriks, balstoties uz savu pieredzi augsta līmeņa sarunu vešanā, izsaka versijas par CIP direktora lidojumu uz Maskavu
Lasīt citas ziņas

Cīrule ministri esot informējusi, ka brīvdienās viņu uzrunājuši kāda politiskā spēka pārstāvji, taču VID jaunā vadītāja tam nav piekritusi. “Es ļoti augstu vērtēju, ka viņa atteikusies no šādas iespējas un ka ir informējusi,” atzina Reizniece-Ozola, norādot, ka nezina kurš uzrunājis Cīruli un kādu politisko spēku pārstāvējis.

“Es nezinu precīzi, kas tie ir par cilvēkiem, bet es domāju, ka mēs atradīsim laiku, lai ar viņu pārrunātu,” teica ministre.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņa norādīja, ka mēģinās noskaidrot, kurš politiskais spēks tas bijis. “Svarīgi, ka viņa ir spējusi pateikt nē. Tā ir viena laba lieta, kas nu jau esošo vadītāju labi raksturo, jo spiediens noteikti būs liels, interešu grupu ir daudz un tā ir tāda vislielākā VID vadītāja vērtība, ja viņa spēs palikt neitrāla un darīt savu darbu valsts, nevis kādu interešu grupu labā,” teica Reizniece-Ozola.

Kā ziņots, valdība Cīruli VID ģenerāldirektora amatā apstiprināja otrdien. VID ģenerāldirektores amatā viņa stāsies 14.novembrī.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.