Jānis Kalniņš pēdējos trīs mačos izcīnījis trīs uzvaras.

Kalniņš un “Jokerit” izcīna dramatisku uzvaru Somijas neatkarības dienā 0

Somijā 6.decembrī atzīmē Neatkarības dienu, Helsinku “Jokerit” komandai sagādājot dāvanu, ar latvieti Jāni Kalniņu vārtos dramatiskā KHL spēlē viesos ar 4:3 (2:0, 1:3, 1:0) pārspējot Novosibirskas “Sibirj”.

Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus

“Jokerit” svinēja trešo uzvaru pēc kārtas, visos panākumos vārtos esot Kalniņam, kurš šosezon 26 spēlēs izcīnījis 17 uzvaras. Viņš tuvojas savam karjeras rekordam, jo pērn “Jokerit” vārtos 37 mačos tika pie 22 panākumiem.

“Jokerit” līdz otrā perioda desmitajai minūtei bija vadībā ar 2:0, bet trešdaļas turpinājumā ielaida trīs vārtus mazākumā, kamēr paši viesi izcēlās vienu reizi – 3:3. Tiesa, 67 sekundes pirms finālsvilpes Jesse Joensū izrāva Somijas klubam uzvaru.

Kalniņš šajā duelī atvairīja 27 no 30 pretinieku mestajām ripām.

Jau ziņots, ka iepriekšējā mačā Kalniņš divas reizes asistēja gūtajos vārtos. Latviešu vārtsargs šosezon atzīmējies jau ar trim rezultatīvām piespēlēm, bet karjeras laikā viņš kopumā asistējis piecos precīzos metienos.

“Jokerit” ar 43 punktiem 34 spēlēs pakāpusies uz ceturto vietu Rietumu konferencē, bet tikpat punktu ir vēl trim komandām.