Ekrānuzņēmumi

Šoigu no ģimenes izraida znotu. Kā Krievijas aizsardzības ministrs atbrīvojās no sava neērtākā ģimenes locekļa 58

Krievijas aizsardzības ministra Sergeja Šoigu meita Ksenija paziņojusi par šķiršanos no pazīstamā blogera Alekseja Stoļarova, kura neviennozīmīgie izteikumi bieži saniknojuši tā dēvētos Z-patriotus.

Reklāma
Reklāma
10 produkti, kas “svilina taukus” un paātrina vielmaiņu
Prezidenta izbrauciens ar riteni pārvērties Daugavā ieslīdējušas jaunietes glābšanas misijā
Kokteilis
FOTO. 5 latviešu slavenības, kuras varētu ieņemt Latvijas prezidenta amatu, ja izvēle būtu mākslīgā intelekta ziņā 72
Lasīt citas ziņas

Kara Ukrainā atbalstītāju kritiku viņš izpelnījās, kad viņš atzīmēja ar patīk žurnālista Jurija Dudja ierakstu, kas bija vērsts pret karu, dēvējot to par bezjēdzīgu un asiņainu. Šoigu znots izpelnījās arī grupējuma “Vagner” līdera Jevgeņija Prigožina nopēlumu par to, ka kara laikā viņš ved greznu dzīvesveidu, piemēram, dodas ceļojumā uz Dubaiju , nevis karo frontē.

Visticamāk, Krievijas aizsardzības ministra ģimene no neērtā znota atbrīvojusies pēc Kremļa sabiedrisko attiecību cilvēku ieteikuma, lai uzlabotu Šoigu reputāciju, kurai kaitēja arī viņa skandalozais znots.

CITI ŠOBRĪD LASA

Par šķiršanos no Stoļarova Šoigu meita it kā nejauši paziņoja kādā sporta pasākumā, kuru viņi apmeklēja kopā.

Žurnālisti Ksenijai uzdeva jautāja, kā viņai izdodas apvienot darbu un ģimenes dzīvi. Atbildot uz to, Šoigu meita sacīja, ka viņa un Stoļarovs vairs nav pāris.

“Mēs jau ilgu laiku neesam pāris. Bet tajā pašā laikā mēs esam partneri un ļoti tuvi draugi,” viņa teica.

Viņu šķiršanos Ksenija skaidroja ar laika trūkumu ļoti saspringtā darba grafika dēļ. Pēc Šoigu meitas teiktā, viņi redz viens otru tikai brīvdienās.

Savukārt Stoļarovs paziņoja, ka lēmums šķirties tika pieņemts jau sen. Viņš uzsvēra, ka jau vairākus mēnešus viņi ir tikai draugi. Šoigu bijušais znots vēlas, lai viņu meita Milana nejustu šo šķiršanos.

Joprojām nav zināms, vai viņi patiešām ir šķīrušies, vai tikai publiski melojuši par to, lai uzlabotu Šoigu vājo reputāciju Ukrainas kara dēļ, jo Ksenija un Aleksejs turpina kopā piedalīties pasākumos un sazināties ar žurnālistiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.