Karikatūras

Ēriks Ošs. Kā to tagad dabūt glāzēs?

Saeima pagājšpiektdien pieņēma likuma grozījumus, kas uz ārkārtējās situācijas jeb Covid-19 izplatības laiku atļauj arī internetā iegādāties alkoholu. Atļauts realizēt akcīzes preces, izmantojot distances līgumu, bet reizē aizliegts pārdot alkoholiskos dzērienus personām, kuras jaunākas par 18 gadiem, kā arī aizliegts alkoholu pārdot no plkst. 22 līdz 8. Šādas izmaiņas virzītas, lai veicinātu cilvēku palikšanu mājās un pašizolācijas ievērošanu, kā arī mazo vīndarītavu atbalstam ārkārtējā situācijā.

Kokteilis
Horoskopi 2. martam. Šodien īpaši svarīgi ievērot pieklājību
“Apsveicam laimīgos!” Turpinoties gada ienākumu deklarāciju iesniegšanai, sociālajos tīklos sākas “laimestu” salīdzināšana
Kokteilis
Šāda versija vēl nav izskanējusi: ezotēriķis paredz Trampa trešo prezidentūras termiņu, ko var izraisīt liela katastrofa
RAKSTA REDAKTORS
Vēlējās piepildīt sapni, bet atklājās īsts murgs – kā Emīls acumirklī palika bez naudas un bez sapņa par moci
“Esot tāds cirks, ka būtu jāfilmē” – māte sašutusi par “Rimi” darbinieces reakciju uz divgadnieka niķiem
Kokteilis
Tualetes ūdens, parfimērijas ūdens vai smaržas: kāda ir to atšķirība un ko labāk pirkt
Dāmas, vai jūs tā darāt? Virtuves paradumi, kas atklāj sievietes augsto intelekta līmeni
RAKSTA REDAKTORS
Saslima pirms darba līguma beigām un palika bez darba. Vai darba devējs drīkst nepagarināt līgumu, ja darbinieks ir uz slimības lapas?
Nekādu joku nebūs – Medvedevs atkal ir nikns un draud: Ja kodoltehnoloģijas tiks Ukrainai, tad piegādātājiem būs…
Ir nosaukti septiņi jauni pasaules brīnumi, kurus tūristiem vajadzētu apmeklēt šogad