Foto. Scanpix/REUTERS/Wolfgang Rattay

APTAUJA. Kārtīga ballīte 31. decembrī, bet ne Ziemassvētkos? Soctīklos dalās, kā svinēja šos svētkus ģimenē vēl nesenā pagātnē 21

Pievieno LA.LV

“Man bērnībā dāvanu zem eglītes nebija. Pie omītes bija eglīte un prieks par to, ka visi esam kopā pie tās. Tad bija skolas laiks, kad bija tikai Jaunaisgads ar mammas darba vietas konfektēm,” ar šādām atmiņām “X” dalījusies Sarma Freiberga. Tur izvērtusies dalīšanās ar atmiņām, kā padomju laikos, vēl pavisam ne senā pagātnē, cilvēki svinējuši šo laiku – Ziemassvētkus un Jauno gadu.

Andris Kulbergs: Latvija pieļāvusi fatālu kļūdu, bet atkāpšanās ceļa vairs nav
“Pāršāvu pār strīpu!” Pēc strīda ar Zelenski Lukašenko steidzami dodas uz Maskavu 36
Zelenska operācija ir sākusies: Kerčā pērkona sprādzieni, par kuriem viņi brīdināja Putinu. Laika atskaite sākas šodien!
Lasīt citas ziņas

CITI ŠOBRĪD LASA

LA.LV Aptauja

Kā padomju laikos svinējāt Ziemassvētkus?

  • Nesvinējām, nedrīkstēja taču!
  • Svinējām tikai Jaunogadu
  • Klusām, bet vienmēr Ziemassvētkus atzīmējām
  • Nevienus svētkus nesvinu

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.