Pasaules čempionāts hokejā 2023 - foto izlase

Kaspars Daugaviņš par fanu uzmanību uz ielām: “Ir bijuši gadi, kad mums bija kauns iet uz ielas ar savu sniegumu, kad ir bijušas izgāšanās čempionātos…” 5

Žurnālā “Kas Jauns” šonedēļ publicēta intervija ar hokejistu Kasparu Daugaviņu. Tajā norādīts, ka viņš beidzamajā laikā saņem piedāvājumus no dažādiem pasaules klubiem, taču, kamēr vēl tos izskata, bauda vasaru un kopā būšanu ar savu ģimeni.

Reklāma
Reklāma
Pasaule visdrīzāk tomēr ir plakana – astrofiziķis izpētījis zemi visaugstākajā precizitātes līmenī
TESTS: Atbildi tikai uz 6 jautājumiem un mākslīgais intelekts izrēķinās tavu vecumu!
Izrādās, gurķus ar tomātiem nedrīkst ēst kopā! 8 produktu kombinācijas, no kurām labāk izvairīties 37
Lasīt citas ziņas

Tā pavisam nesen esot nosvinēta 10 gadu kāzu jubileja ar sievu Santu. Pārsteigums izdevies lielisks. Kopā ar vedējiem izplānotas svinības Jūrmalā, taču no sievas tās turētas noslēpumā. Sieva zinājusi vien to, ka dosies skaistās vakariņās, taču beigu beigās viņu gaidīja ne tikai privāts Mika Dukura koncerts, bet arī vīra dāvāts gredzens kā simbolisks attiecību atjauninājums.

Vaicāts par savām sajūtām, ka uz ielām un pasākumos šobrīd hokejistam nāk klāt cilvēki, lūdzot nofotografēties un aprunāties, Kaspars Daugaviņš žurnālam neslēpj, ka viņam tas sagādā prieku.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Patīkami, jo ir bijuši gadi, kad mums ir kauns uz ielas iet ar savu sniegumu, kad ir bijušas izgāšanās čempionātos. Bet tagad, kad tu ej pa ielu, tad ir tāds lepnums par Latviju. Ka mēs kā sports varējām savienot visu valstu,” žurnālam “Kas Jauns” teicis Kaspars Daugaviņš.

Īpaši aizkustinošs mirklis esot piedzīvots Dziesmu un deju svētkos kuros dejojusi arī viņa mamma. Tur svētku dalībnieki nākuši klāt un teikuši, ka lepojas ar hokejistiem, bet Kaspars pretī izteicis apbrīnu viņiem visiem, kas spējuši Latvijā radīt tik skaistus Dziesmu un deju svētkus.

“Mēs ar sievu sēdējām un skatījāmies noslēguma koncertu. Tas bija prātam neaptverami, ka mazā valstī ir tāds pasākums, un tā ir tradīcija, kas notiek jau 150 gadu. Un tad tā padomā, ka tavs hokejs taču ir vien tāda ripas dzenāšana,” aizkustinājumu žurnālā nav slēpis hokejists.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.