Foto: Timurs Subhankulovs/Latvijas Avīze

KM piešķir nozīmīgu summu Latvijas Okupācijas muzeja darba nodrošināšanai 0

Kultūras ministrija ir noslēgusi līdzdarbības līgumu ar Latvijas Okupācijas muzeja biedrību, lai nodrošinātu Okupācijas muzeja pamatdarbību.

Reklāma
Reklāma
Krimināls
Krituši visi antirekordi – savākts 600 000 narkomānu izlietoto šļirču. Atrasta arī traģiskā “narkozombiju” viela 8
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis 183
Kokteilis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Lasīt citas ziņas

Līgums noslēgts līdz šā gada izskaņai, un atbilstoši tam biedrība saņems 209 143 eiro. No šīs summas 78 000 eiro paredzēti Stūra mājas darbības nodrošināšanai. Biedrības administratīvajām izmaksām drīkst tērēt līdz 15% no atvēlētā finansējuma.

Atbilstoši līgumam biedrības uzdevums būs nodrošināt muzeja ekspozīciju un izstāžu uzturēšanu un papildināšanu, tai skaitā izstādes “Stūra māja. Lieta Nr.1914/2014” pieejamību, nodrošināt muzeja krājuma saglabāšanu, izmantošanu un pieejamību sabiedrībai, nodrošināt ekspozīciju un izstāžu uzturēšanu un papildināšanu un nodrošināt izglītības pakalpojumus skolotājiem un skolēniem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Līgumā ir paredzēti arī vairāki gada garumā sasniedzamie rezultatīvie rādītāji, piemēram, Stūra mājas apmeklējums jānodrošina vismaz 40 000 apmeklētāju, muzejā jāizveido vismaz sešas izstādes un trīs ceļojošās izstādes, jāīsteno vismaz septiņas muzejpedagoģiskās programmas un tamlīdzīgi.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.