Jēkabs Straume.
Jēkabs Straume.
Foto: Edijs Pālens/LETA

KNAB lūdz vērtēt JKP reklāmas kampaņas vadītājas nodarbināšanu Tieslietu ministrijā 0

Pievieno LA.LV

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ir lūgts vērtēt Jaunās konservatīvās partijas (JKP) reklāmas kampaņas vadītājas Hildegardes Graumanes nodarbināšanu Tieslietu ministrijā, kuru vada JKP līderis Jānis Bordāns, raksta laikraksts “Diena”.

Nosaukti nāvējošākie automobiļi uz ceļiem: turam īkšķus, lai neatrodi sarakstā savu auto
RAKSTA REDAKTORS
Bez diploma, darba un izbijis slepkava!? Vai tiešām jebkurš var kandidēt Saeimas vēlēšanās, skaidro advokāts
duncis mugurā! Bagātā Krievijas kaimiņvalsts praktiski atteikusies no Krievijas naftas iepirkšanas
Lasīt citas ziņas

“KNAB izvērtē faktus, kas varētu liecināt, ka Hildegarde Graumane, kura JKP tiek minēta kā faktiskā priekšvēlēšanu kampaņas vadītāja, pieņemta darbā partijas valdes priekšsēdētāja Jāņa Bordāna vadītajā Tieslietu ministrijā, lai tur saņemtu papildu atalgojumu par saviem pakalpojumiem partijai,” raksta laikraksts.

Publikācijas autoriem radušās aizdomas, ka Graumane ministrijā varētu būt nodarbināta fiktīvi, jo ministrijas Komunikācijas un tehniskā nodrošinājuma nodaļā, kurā Graumane strādājot, neesot īsti varēts paskaidrot, kādus tieši pienākumus viņa veic.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kāda kolēģe sākotnēji pat esot teikusi, ka šādu personu nepazīst.

Graumane, kura ir JKP biedre, darbā ministrijā esot pieņemta bez konkursa. Viņas atalgojums noteikts 1382 eiro.

LA.LV Google ziņās Pievienot
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.