Sievietes, kas pievienojās “Urālu sieviešu gvardei”, apmeklē šaujamieroču apmācības Jekaterinburgā.  Ar padomju laika Kalašņikova šautenēm rokā krievu sieviešu pulks ar izsmalcinātu manikīru un maskēšanās tērpos izmēģina dažādas šaušanas pozīcijas, vispirms mērķējot uz ceļgaliem un pēc tam vēderā.
Sievietes, kas pievienojās “Urālu sieviešu gvardei”, apmeklē šaujamieroču apmācības Jekaterinburgā. Ar padomju laika Kalašņikova šautenēm rokā krievu sieviešu pulks ar izsmalcinātu manikīru un maskēšanās tērpos izmēģina dažādas šaušanas pozīcijas, vispirms mērķējot uz ceļgaliem un pēc tam vēderā.
Foto. Scanpix/Anna YURIEVA / AFP

Krievijas armijas triecienvienībās vervē sievietes, arī cietumnieces. Kurās vienībās viņas karos? 109

Krievijas militārais formējums “Espanjola”, kas ietilpst Aizsardzības ministrijai pakļautajā privātajā militārajā kompānijā “Redut”, savās rindās uzņem sievietes ne tikai kā snaiperes, mediķes un sakarnieces, bet arī triecienvienībās, vēsta tīmekļa izdevums “Važnije Istorii”.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Astrologa pareģojums: Ukrainas kara beigu laikam ir divi varianti 6
Pirmā partija ir klāt! Tūkstošiem lēto, Ķīnā ražoto, elektroauto ar milzu kuģi pietauvoti Eiropā 119
Ne uz priekšu, ne atpakaļ tīruma malā – palīdzīgu roku “ātrajiem” sniedz fiksi vietējie puiši: Personāls sūta jums sveicienus! 15
Lasīt citas ziņas

Sievietēm arī tiek piedāvāti līgumi vienībās, kas ir saistītas ar droniem un radioelektronisko cīņu.

Izdevums pievērsis uzmanību ierakstam par formējuma dalībnieces apbalvošanu, kas platformā “Telegram” publicēts “Espanjolas” kanālā novembra vidū.

CITI ŠOBRĪD LASA

Karotāja ar kaujas vārdu “Groza” (“Negaiss”) piedalījusies “Espanjolas” “sevišķās izlūkošanas grupā”, kā arī bijusi uguns koriģētāja kaujās Ukrainā, cita starpā arī Bahmutā.

Karam Ukrainā sievietes tiek vervētas arī citā “Redut” formējumā bataljonā “Borz”.

Bataljona sastāvā plānots izveidot divas sieviešu vienības – snaiperu un dronu operatoru vienības, izdevumam pastāstīja “Borz” vervētāja.

Krievijas Aizsardzības ministrija karošanai pret Ukrainu vervē arī cietumnieces, vairākkārt teikusi projekta “Rus sidjaščaja” (“Sēdošā Krievzeme”) dibinātāja Olga Romanova.

Pirmās ziņas par to izskanēja 2023.gada pavasarī.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
Viltus referendumi, viltus procedūras… Procesi Moldovā atgādina Krievijas-Ukrainas konflikta sākumu
TV24
Ukrainas militārais analītiķis: Baltijas valstu robežas noteikti jāpārveido par aizsardzības līniju
VIDEO. Amerikāniete nosauc lietas, kas viņu šokēja, pārceļoties uz Latviju, un uzskaita, ko amerikāņiem būtu jāmācās no mums
Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests: pasakiet, ko pamanījāt pirmo, un uzziniet, kādu pirmo iespaidu par sevi radāt