Tanks “Abram 2A7”
Tanks “Abram 2A7”
Foto. AP Photo/Pavel Golovkin

Krievu karavīriem par pirmo iznīcināto Rietumu tanku un kaujas lidmašīnu sola iespaidīgas naudas balvas 61

Krievu karavīri, kuri iznīcinās vai sagūstīs vācu kaujas tanku “Leopard2” vai amerikāņu “Abrams”, saņems naudas atlīdzību. Krievijas enerģētikas, naftas urbumu kompānija “Fores” savā mājaslapā sola, ka samaksās 5 miljonus rubļu kā stimulu par pirmo iznīcināto vienību. Par katru nākamo, kurš NATO “tanku koalīcijas” sastāvā nonāks krievu zonā, samaksa Krievijas karavīriem un virsniekiem sasniegs 500 tūkstošus rubļu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat 31
Eksperti atklāj, ka ir kaut kas, no kā Putins baidās vairāk nekā no NATO
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā
Lasīt citas ziņas

Gadījumā, ja sāksies Rietumos ražotu frontes uzbrukuma lidmašīnu piegāde Ukrainai, tad lidaparāti F-15 un F-16 tiks pasludināti par Krievijas militārpersonu likumīgiem militāriem mērķiem, finansiālā atlīdzība par pirmo iznīcināto šādu vienību būšot 15 miljons rubļu.

Tanku remonts Ukrainā
CITI ŠOBRĪD LASA

“Mēs esam liecinieki pastāvīgam konflikta eskalācijas procesam un neierobežotai ienaidnieka apgādei ar ieročiem. Lēmums par Rietumu tanku pārvietošanu uz Kijivu norāda, ka NATO nepieturas pie koncepcijas piegādāt Ukrainai tikai aizsardzības ieročus, kas nozīmē nepieciešamību konsolidēt un atbalstīt mūsu armiju. Mēs to darām kopš speciālās militārās operācijas pirmsākumiem un turpināsim atbalstīt savus karavīrus arī turpmāk,” tā teikts “Fores” paziņojumā.

Arī Krievijas federācija solījusi vairāku miljonu dolāru atlīdzību par iznīcinātajiem tankiem, kurus Rietumi tikai plāno piegādāt Ukrainai. Kremlis atbalstījis šo iniciatīvu. Par to ziņo Krievijas preses izdevumi.

Janvāra beigās krievu aktieris Ivans Ohlobistins sacīja, ka “lielā Krievijas biznesa pārstāvji ir pilnvarojuši” viņu paziņot, ka par katru notriekto Ābramu viņi ieceļ 10 miljonus rubļu prēmiju. Kremlis šo iniciatīvu apstiprināja. Pēc valsts prezidenta pārstāvja Dmitrija Peskova domām, apbalvojumam jākalpo kā papildu stimulam karavīriem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.