Krievu propagandai iznācis raidījums par “rusofobu un nacistu Egilu Levitu – ķīmiķi no Hamburgas” 127

Sociālajos tīklos sācis klejot video, kurš it kā netieši, bet nepārprotami apliecina, ka tieši Kremlis nevēlas Egila Levita pārvēlēšanu amatā uz vēl vienu termiņu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. “Mani, 71 gadu vecu buku, neviens nemācīs!” Drāma ap Andra Bērziņa lomu izrādē vēršas plašumā 1
Krievijas televīzijā parāda karti ar valstīm, kuras Putins varētu apbruņot, lai uzbruktu “jutīgiem mērķiem” Rietumvalstīs 196
Kokteilis
Radošs, īgns, ambiciozs vai egoistisks: ko par tavu raksturu atklāj dzimšanas mēnesis?
Lasīt citas ziņas

Zināms, ka Levits starptautiskajā arēnā ir bijis ļoti aktīvs, īpaši aicinot veidot kara tribunālu Krievijas kara noziegumiem Ukrainā, nu Kremlis dara visu, lai iegrieztu Levitam.

Video fragments vēstī par to, ka Latvijas prezidents ir pazīstams kā liels rusofobs un fašists, ilustrējot šo tekstu ar okupācijas laika pieminekļu gāšanu un ar ziedu šķūrēšanu ar traktoru pie okupekļa Rīgā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat komentētāji saka, Levita biogrāfijas daudzi punkti liecinot par interesantām lietām, piemēram, viņa vectētiņš bijis ebrejs, bet Levits tagad ejot uz piemiņas pasākumiem uz SS vienību kapiem.

Tāpat minētas Levita bēgļu gaitas uz Vāciju, lai popularizētu Latvijas okupācijas ideju, bet pēc 20 gadiem nīgrais pūdelis esot atgriezies, lai grūstu savu nāciju lielajā karā un asinsizliešanā.

Turklāt nu Levits saucoties par īsteno latvieti un atsakoties no savām ebreju saknēm, vienlaikus kabatā pie sirds turot trīs pases – Latvijas, Vācijas un Izraēlas, bet pensiju saņemot no Vācijas.

Rezumējot – Levits tiek nosaukts par “ķīmiķi no Hamburgas”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.