Kurucs un Bertāns trāpa pa vienam metienam 0

Latvijas basketbolists Rodions Kurucs ceturtdien guva divus punktus un sakrāja divas atlēkušās bumbas, taču viņa pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Bruklinas “Nets” cieta zaudējumu.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā 55
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7

“Nets” savā laukumā ar 107:120 (21:37, 28:24, 23:29, 35:30) piekāpās Maiami “Heat” komandai.

Latvijas basketbolists laukumā pavadīja septiņas minūtes, kuru laikā guva divus punktus un sakrāja divas atlēkušās bumbas (abas aizsardzībā). Kurucs realizēja vienu no diviem divpunktu metieniem, kā arī pārtvēra vienu pretinieku piespēli un saņēma vienu piezīmi.

Rezultatīvākais “Nets” rindās ar 18 punktiem bija Spensers Dinvidijs, bet “Heat” sastāvā 24 punktus guva Tailers Džonsons.

Kurucs pirms pusotras nedēļas debitēja NBA Attīstības līgā, savā pirmajā mačā gūstot sešus punktus un izcīnot septiņas atlēkušās bumbas. Savukārt NBA viņš šosezon aizvadījis sešus mačus.

“Nets” ar sešām uzvarām 15 spēlēs Austrumu konferences kopvērtējumā ieņem desmito vietu, kamēr “Heat” ar sešiem panākumiem 14 cīņās atrodama devītajā pozīcijā.

Nākamo spēli “Nets” aizvadīs sestdien, kad pretinieku laukumā spēkosies ar Vašingtonas “Wizards”.

“Spurs” zaudē pastarītim

Dāvis Bertāns ceturtdien spēlēja 13 minūtes viņa pārstāvētās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Sanantonio “Spurs” negaidītā zaudējumā.

“Spurs” viesos ar 96:116 (19:34, 29:18, 22:35, 26:29) cieta neveiksmi Fīniksas “Suns” vienībai, kurai tā bija tikai trešā uzvara šajā sezonā.

Bertāns spēlēja 13 minūtes, kuru laikā guva divus punktus, sakrāja trīs atlēkušās bumbas (divas aizsardzībā) un atdeva vienu rezultatīvu piespēli.

Latvietis realizēja vienīgo divpunktu metienu, bet aizmeta garām abus tālmetienus. Tāpat Bertāns neiemeta vienīgo soda metienu, pieļāva vienu kļūdu un nopelnīja divas piezīmes.

Demars Derozans šajā spēlē guva 24 punktus “Spurs” labā, kamēr mājiniekiem Tīdžejs Vorens izcēlās ar 27 punktiem.

“Spurs” ar septiņām uzvarām 13 spēlēs Rietumu konferences kopvērtējumā atrodas astotajā vietā, kamēr “Suns” vien ar trim panākumiem 14 dueļos ir 15.jeb pēdējā vietā Rietumos.

Sanantonio vienība nākamo maču aizvadīs piektdien, kad viesosies pie Losandželosas “Clippers”.