Latvijas izlases florbolisti priecājas par gūtiem vārtiem.

Latvijas florbola izlase PČ spēlē pret Šveici pēc laba sākuma piedzīvo sakāvi 0

Latvijas vīriešu florbola izlase sestdien Čehijā notiekošā pasaules čempionāta pirmajā mačā nenoturēja divu vārtu pārsvaru un turnīru iesāka ar zaudējumu pret Šveici.

Mākslīgais intelekts nosauc 6 vārdu īpašniekus, kurus visbiežāk ieskauj kupls bērnu pulciņš 10
Ko Ķīna dara ar zinātnieku, kurš patvaļīgi pasaulei atklāja Covid-19 izplatību? 60
Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā 15

Latvijas florbolisti A grupas mačā pirmajā periodā bija vadībā ar 3:1, taču beigās kapitulēja ar 3:7 (3:2, 0:2, 0:3).

Latviešiem vārtus guva Morics Krūmiņš, Rolands Kovaļevskis un Andris Rajeckis.

Šo maču aktīvi uzsāka tieši Latvija, jo Krūmiņš jau piektajā minūtē ar skaistu un spēcīgu metienu atklāja cīņas rezultātu. Tiesa, piecas minūtes vēlāk Šveice panāca izlīdzinājumu. Latvijas valstsvienība gan atguva pārsvaru, jo 16.minūtē precīzs bija Kovaļevskis, bet tikai 34 sekundes vēlāk Rajeckis panāca jau 3:1.

Līdz pirmajam lielajam pārtraukumam šveicieši gan vienus vārtus atguva, bet nākamajos divos periodos viņi pārņēma iniciatīvu – 34.minūtē Manuels Maurers vairākumā panāca neizšķirtu 3:3, kamēr 28 sekundes vēlāk Šveices izlase jau izvirzījās vadībā. Savukārt noslēdzošajās 20 minūtēs pretinieki guva vēl trīs bezatbildes vārtus, nodrošinot diezgan drošu panākumu.

Svētdien latvieši tiksies ar Čehiju, bet pirmdien krustos nūjas ar Vāciju.

Latvijas florbolistus cīņā ved somu speciālists Arto Rīhimeki, kuram asistē Pertu Kitehonka un bijušais izlases florbolists Ingus Laiviņš, bet vārtsargiem palīdz Andis Blinds.

Latvija pasaules čempionāta finālturnīros piedalījusies desmit reizes, tostarp iepriekšējās deviņas pēc kārtas, četras reizes paliekot uzreiz aiz lielā četrinieka – piektajā vietā. Aizpērn savā laukumā gan Latvijai turnīrs izvērtās ļoti neveiksmīgs, samierinoties ar desmito vietu.