Ekerānuzņēmums no “tylkoskoki.pl” profila Facebook.
Latvijas sportiste Laura Penele svētdien izcīnīja uzvaru divu zvaigžņu statusa “Grand Prix” sacensībās konkūrā Polijā.

Latvijas sportiste Laura Penele uzvar “Grand Prix” sacensībās konkūrā Polijā 1

Latvijas sportiste Laura Penele svētdien izcīnīja uzvaru divu zvaigžņu statusa “Grand Prix” sacensībās konkūrā Polijā, aģentūru LETA informēja Latvijas Jātnieku federācija (LJF).

Šo 5 vārdu īpašnieki liek sievietēm justies kā septītajās debesīs
FOTO. Skolas direktors sašutis par Eirovīzijas “dibenu” vērtībām: “Ja Dons būtu skūpstījis kādu vai laizījis grīdu, tad noteikti ierakstītos standartā” 159
10 iemesli, kāpēc japāņi “nenoresnē” 7

“Grand Prix” maršrutā ar 145 centimetru augstiem šķēršļiem kopā piedalījās 43 dueti. Pamatdistanci nekļūdīgi veica deviņi pāri, kuri kvalificējās pārlekšanai. Penele (ar KWPN šķirnes zirgu Dundas V.D.M.) pārlekšanas maršrutu veica nekļūdīgi, nenogāžot nevienu šķērsli, un finišēja 41,30 sekundēs. Otrās vietas ieguvējs polis Tomašs Miškevičs arī finišēja bez soda punktiem, distanci veicot 42,20 sekundēs. Kā trešais finiša līniju šķērsoja vēl viens mājinieks Deivids Kubjaks, kura rezultāts bija 42,23 sekundes.

Iepriekšējā nedēļā Laura Penele startēja citās sacensībās Polijā – Lakas “Grand Prix” -, kur maršrutā līdz 145 centimetriem ierindojās ceturtajā vietā, saīsināto distanci veicot bez soda punktiem 45,37 sekundēs un no uzvarētāja mājinieka Jaroslava Skrzičinska atpaliekot par 2,11 sekundēm.

Savukārt sestdienas augstākajā maršrutā (CSI2*) ar 140 centimetru augstiem šķēršļiem Penele ieguva septīto vietu, bet par uzvarētāju distancē atkal kļuva polis Skrzičinskis. Penelei šajā turnīrā izcīnītas arī divas godalgas zemākos maršrutos.

Jaunzirgu sestdienas maršrutā (120/125 cm) Kristīne Egle izcīnīja devīto vietu ar KWPN šķirnes zirgu Magnifique WW.