Egils Levits
Egils Levits
Foto: Ilmārs Znotiņš/VPK

Levits: Mediji noteikti pieder pie stratēģiskajām nozarēm. Tāpat kā policija, robežsargi, medicīnas sistēma 1

Valsts prezidents Egils Levits slavē Latvijas sabiedrību. Neskatoties uz dažiem incidentiem, viņaprāt, ar situāciju tiek galā gan valdība, gan mediķi, gan iedzīvotāji.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests: pasakiet, ko pamanījāt pirmo, un uzziniet, kādu pirmo iespaidu par sevi radāt 20
VIDEO. Astrologa pareģojums: Ukrainas kara beigu laikam ir divi varianti 6
VIDEO. Amerikāniete nosauc lietas, kas viņu šokēja, pārceļoties uz Latviju, un uzskaita, ko amerikāņiem būtu jāmācās no mums 1
Lasīt citas ziņas

Skaidrs, ka šāda krīze vēl nav piedzīvota, tā atškiras no jebkā, ko esam piedzīvojuši iepriekš. Prezidents uzsver, ka jāpalīdz sociāli neaizsargātajiem un varbūt nav jāskatās tik stingri, vai visi nodokļi ir samaksāti, bet jāķoncentrējas uz galveno- visiem kopā sagaidīt brīdi, kad atkal atsāksies brīva kustība un atdzīvosies ekonomika.

“Laikā, kad mediķi notiekošo salīdzina ar karu, informācijas pieejamība un uzticamas ziņas ir svarīgākas kā jebkad agrāk. No tā šobrīd iespējams ir atkarīgas pat cilvēku dzīvības.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šobrīd teju visas amatpersonas apjēgušas, ka mediju darbs ir svarīgs. Bet mediji īpaši privātie ir bankrota priekšā.

Ko Latvijai nozīmētu vairāku mediju slēgšana?

Mēs nevaram pieļaut situāciju, ka kādu nopietno mediju slēdz. Jo pēc tam atgūt šo nišu un telpu būs ļoti grūti. Tādēļ mums jābūt jau preventīvai atbalsta sistēmai medijiem, kuriem ir tas nopietnais ienākumu kritums.

Mans ierosinājums būtu – ja jau reklāmu ienākumi mazinās, tad valsts varētu izvietot šajos medijos sociālo reklāmu, kam ir vēl zināma papildus jēga.

Mediji noteikti pieder pie stratēģiskajām nozarēm. Tā pat kā policija, robežsargi, medicīnas sistēma. Tur pieder arī mediji. Un mediju sistēma ir jāatbalsta” uzsver Levits.

“Nekā personīga” intervija ar Egilu Levitu:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
Veselam
“Viss. Variet iet. Tur jums receptes sarakstītas” – Annas pieredze ar mediķiem, kuri sūta no viena kabineta uz citu
Riskē izprovocēt kodolkaru: Putins draud ar “traģiskām” sekām, ja kāda no NATO dalībvalstīm sūtīs savus karavīrus uz Ukrainu
Gada ienākumu deklarāciju iesniegšana sagādā nepatīkamu pārsteigumu – vīrietis atklāj, ka parādā valstij vairāk nekā 3000 eiro
Kokteilis
Satraucošas ziņas no Bekingemas pils: princis Viljams pēdējā brīdī atsakās no svarīga pasākuma apmeklējuma “personisku apstākļu” dēļ