Lielbritānijas karaliene Elizabete II

Mamma Helovīna dienā savu meitu ieģērba kā karalieni Elizabeti II: Vindzoras pils uz to reaģēja jau pēc mēneša 12

Gadu vecās Dželainas stāsts, kuru mamma Helovīna svētkos ietērpa kā Lielbritānijas karalieni Elizabeti II, kļuva populārs pēc tam, kad viņas ģimene saņēma vēstuli no Vindzoras pils un pateicību par “brīnišķīgo ideju un tērpu”, vēstī izdevums “Insider”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā 52
Krievijas Federācijā beidzas padomju tehnikas krājumi. Putinam ir kāds neticams plāns 93
Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat 31
Lasīt citas ziņas

Keitlīna Sazerlenda, kura ar ģimeni dzīvo Kentuki štatā (ASV), izdevumam “Insider” atklāja, ka viņa savu gadu veco meitiņu Dželainu ietērpa kā karalieni Helovīna svētkos pēc tam, kad bija prātojusi dažādas idejas, kā šajā tēlā iekļaut arī abus ģimenes mīluļus – Velsas korgijus Raskalu un Džeku.

“Dželaina ļoti mīl savus suņus,” – sacīja Keitlīna. “Viņi ir kā viens vesels un mēs nevarējām iedomāties labāku veidu, kā šo draudzību parādīt.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Meitenītes mamma arī atklāja, ka viņai radās ideja nosūtīt Dželainas fotogrāfiju kostīmā un ar abiem suņiem pēc tam, kad Helovīna svētkos viņa publicēja šīs fotogrāfijas vietnē “Facebook”, kur saņēma milzīgu atsaucību un patīkamus komentārus.

Nākamajā nedēļā, novembra sākumā, Keitlīna nosūtīja vēstuli, kas adresēta Lielbritānijas karalienei Elizabetei II ar meitiņas Dželainas un abu suņu fotogrāfijām.

Bet pēc tam decembrī viņu pārsteidza atbilde no pašas Vindzoras pils. Karalienes Elizabetes II pārstāve Mērija Mirosine rakstīja: “Karaliene vēlas, lai es jums uzrakstu šo vēstuli un pateicos jums par sūtījumu ar fotogrāfijām, kuras jūs pievienojāt. Viņas Majestāte uzskata, ka ir ļoti laipni no jūsu puses, ka jūs uzrakstījāt, tāpat viņa bija gandarīta, redzot jūsu mazās meitiņas fotogrāfiju “karalienes” lieliskajā tērpā.”

Vēstulē no pils esot bijušas arī rindiņas par karalienes mīļotajiem suņiem – Velsas korgijiem.

Karaliene Elizabete II un viņas suņi

Keitlīna medijiem sacīja, ka nosūtot vēstuli un fotogrāfijas, viņa negaidīja atbildi.

“Godīgi sakot, mēs esam pilnīgā sajūsmā un nedaudz arī šokā. Šis ir kaut kas tāds, ko mēs lolosim visu mūžu,” – sieviete sacīja.

Tāpat kā mazā Dželaina, arī karaliene Elizabete II jau kopš agras bērnības mīl suņus. Kopš 1945. gada viņai ir bijuši vairāk nekā 30 Velsas korgiji, vēstī izdevums “Insider”. Šobrīd gan 95 gadus vecajai karalienei ir palicis tikai viens suns – korgija – takša jauktenītis vārdā Candy.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.