Foto – Juris Kalniņš

Masaļskis: Biju bez spēkiem, centos nedabūt pa galvu 0

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Edgars Masaļskis pārbaudes spēlē pret Baltkrieviju (3:2 pēcspēles metienos) otro reizi karjerā izkāvās ar pretinieku vārtsargu, vēlāk pastāstot žurnālistiem par šo epizodi, kā arī atzīstot, ka šopavasar valstsvienībā kolektīvs ir daudz vienotāks kā pirms gada.

Reklāma
Reklāma
Mākslīgais intelekts nosauc 6 vārdu īpašniekus, kuriem Līgo svētki būs īpaši izdevušies
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 66
“Krievu armija ir bijusi plika vienmēr! Vēsturiski tai nekad nekas nav bijis, tāpēc par to nebūtu jābrīnās” 41
Lasīt citas ziņas

“Baltkrievu vārtsarga (Mihaila Karnauhova) tuvošanos pamanīju, kad biju jau bez spēkiem un pagriezos pret laukumu. Man bija maz iespēju, centos nedabūt pa galvu. Man ir grūtāk noņemt laveni, nevaru uzreiz dabūt nost. Principā es jau domāju, ka viņš nāks, kad bija pirmā saķeršanās,” teica Masaļskis.
Devies aizstāvēt Rodrigo Ābolu. Viņam pretinieks kaut ko netīru izdarīja?
Man tā šķita – Ābols jau bija uz ceļiem, bet viņu turpināja sist. Gribēju palīdzēt novākt, tāpēc gāju palīgā bez domas kauties.
No malas it kā neizskatījās, ka atmosfēra ir tik ļoti nokaitēta. Kāpēc tādas emocijas?
Ļoti principiāla spēle, pret baltkrieviem vienmēr tā ir. Vakar bija daudz asumu, šodien tas turpinājās. Visi čaļi bija kopā, parādīja raksturu un cīnījās viens par otru, tāpēc kautiņi bija neizbēgami.
Kas notika galvā, kad aizgāji uz ģērbtuvi?
Gribēju atvilkt elpu, nedaudz aizdomājos, ka esmu rīkojies nepareizi – piemirsu, ka Ivars (Punnenovs) vairs spēlēt nevar (savainojuma dēļ). Sapratu, ka izpildījos par traku. Bet tādas lietas nāk par labu komandai, mēs uzvarējām un tas ir ļoti pozitīvi.
Šis bija pirmais kautiņš karjerā?
Otrais, pirmais bija Baltkrievijā (2007./08. gada sezonā). Toreiz man gāja labāk – nogāzu to otru. Vārtsargiem jau liela kaušanās nesanāk, pacīnās un kurš kuru apgāž. Tad mēs laukuma centrā kāvāmies.
Divus mēnešus nebiji spēlējis. Kā juties?
Vakar sākumā ne pārāk, biju nedaudz ierūsējis. Šodien jau bija ok, arī ejot uz maiņu jutos diezgan labi.
Kā izskatās komandas spēles kopējais zīmējums, rokraksts?
Rokraksts stipri atšķiras no pagājušā gada, kad nebija tāda rakstura, cīņasspara. Šogad pavisam cita lieta, visi sitās, bloķē. Jau pārbaudes spēlēs pilna ģērbtuve ar šuvēm, rentgeni katru dienu. Cilvēki sevi nežēlo un tā ir lielākā atšķirība.
Tas ir Beresņeva nopelns?
Tas ir visa treneru korpusa nopelns, viņi līdz mums noved informāciju, kas jādara, māk saliedēt kolektīvu. Nezinu, kā klāsies Maskavā (pasaules čempionātā), bet domāju, ka jābūt labāk kā pagājušajā gadā.
Nupat runāji ar Arti Ābolu. Kāda ir situācija kluba frontē?
Kad parakstīšu līgumu, jūs to uzzināsiet. Laikam atgriezīšos Toljati “Lada”, esam tuvu, lai panāktu vienošanos. Mani tur viss apmierina.

Latvijas izlase pirms pasaules čempionāta aizvadījusi četras no astoņām pārbaudes spēlēm. Nākamās divas 22. un 23. aprīlī “Arēnā Rīga” pret Vāciju.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.