Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls.
Foto: Shutterstock

VIDEO. Satraucošos ziņas no Jēkabpils puses: vilki masveidā plosa lopus un suņus. Lopkopjus satriec valsts attieksme 59

Jēkabpils pusē vilki plosa aitas, govis un suņus. Mednieki brīdina par pārlieku lielu vilku populāciju Latvijā, kas apdraud saimniecisko darbību, vēsta TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Neredzamās slepkavas: četri ikdienas ieradumi, kas nemanāmi bojā asinsvadus un palielina trombu attīstības risku
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem trīs datumiem, tev uzlikts īpašs “zīmogs” no pagātnes
Trīs Krievijas iznīcinātāji ielidojuši Igaunijas teritorijā; igauņi pieprasa NATO 4. panta konsultācijas 121
Lasīt citas ziņas

Aitkope, kura pati saskārusies ar vilku nodarītajiem postījumiem, pastāsta, ka pēdējā laikā uzbrukumi mājdzīvniekiem kļuvuši arvien biežāki.

Mednieki uzskata, ka ar normatīvos noteikto 300 vilku nomedīšanas apjomu medību sezonā nav gana, taču valsts nesteidzas palielināt vilku medību limitu, tāpēc lopkopji jūtas pamesti vieni ar šo problēmu.

Plašāk pievienotajā “Bez Tabu” video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.