Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls.
Foto: AP/ SCANPIX/ LETA

Ministrs: Imunitāte pret jauno koronavīrusu Lietuvā izveidojusies jau gandrīz 17 procentiem iedzīvotāju 0

Pievieno LA.LV

Imunitāte pret jauno koronavīrusu Lietuvā izveidojusies jau gandrīz 17 procentiem iedzīvotāju, otrdien intervijā Lietuvas sabiedriskajam radio sacījis veselības ministrs Arūns Duļķis.

Kokteilis
Vēlies sev slinku vīru? Astroloģija zina, kuras zodiaka zīmes būs visspēcīgākās šajā jomā 9
RAKSTA REDAKTORS
“Viņu parāva straume zem ūdens!” Gaujā pazudušā puiša mamma pastāsta, ka glābēji jau beiguši darbu, tagad dēla meklēšana uz pašu pleciem
“Rīgas piena kombināt, ceru, ka sarkasmu uztvērāt!” Sieviete nopērk saldējumu un ir neizpratnē par iepakojumu
Lasīt citas ziņas

“Runājot par imunizācijas procentu, tas jau sasniedz gandrīz 17%. Ar pirmo devu vakcinēti gandrīz 7,5% iedzīvotāju, ar otro – 3%, antivielas apstiprinātas vienam procentam un [Covid-19] pārslimojuši 5%, tātad gandrīz 17 procentiem mūsu iedzīvotāju jau ir imunitāte,” skaidrojis ministrs.

Saskaņā ar Lietuvas Statistikas departamenta datiem pret Covid-19 Lietuvā vakcinēti kopumā 218 156 cilvēki, no viņiem 86 819 cilvēki saņēmuši arī otro vakcīnas devu. Vakcinēta gandrīz trešā daļa cilvēku vecumā virs 80 gadiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Lietuvā vakcinācijai tiek izmantotas trīs Eiropas Zāļu aģentūras (EZA) apstiprinātās Covid-19 vakcīnas – “Pfizer”/”BioNTech”, “Moderna” un “AstraZeneca”.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.